Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A franciák megnyerhetik az...

A franciák megnyerhetik az idei labdarúgó EB-t?

Figyelt kérdés
Szerintem nekik van most a legerősebb csapatuk és otthon is rendezik a kontinenstornát. Bár lehet, hogy kéne még ennek a francia csapatnak vagy 2 év, hogy beérjenek a fiatalok is mint például Isimat-Mirin, Paul Pogba, Varane, Kingsley Coman, Anthony Martial stb, de ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy képesek megnyerni.
2016. febr. 16. 05:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy esélyesek egy kiforrott kerettel rendelkező spanyol vagy német válogatott ellen, de való igaz, hogy elképesztően erős és ígéretes játékosaik vannak, és 2-3 éven belül ők lesznek papíron a legerősebb csapat.
2016. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Issimat-Mirin sehol nincs.

Mellesleg szerintem nagy eselyesek ott a hazai palya elonye,rutinos labdarugok(Lloris,Koscielny,Valbuena) elkepeszto potencial a fiatalokban(Varane,Areola,Rabiot,Martial,Kondogbia stb) viszonylag jo edzo,ott a nagy asz Pogba.

A nemetek meg a spanyolok a vb ota inkabb gyengultek.

2016. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is az egyik legnagyobb esélyesek, nagyon jó az utánpótlásuk, a 2008-12-ig volt egy mélypontjuk, amin belül is konkrétan a '10-es VB-n voltak a legmélyebben, akkor az volt egy generáció váltás nekik, most meg egyre inkább kezdenek újra felkapaszkodni. Már a '14-es VB-n is szerintem az egyik legjobb csapat voltak, és azóta csak fejlődhettek. Sajnálom, hogy Ribéry, aki szerintem még mindig a legnagyobb zseni a franciák közt, ha nem sérült, nem játszik már többet a válogatottba. Vele egészen más lenne, ha épen menne az Eb-re, igazi vezére lehetne a csapatnak, nem tudom miért mondta vissza válogatottságot, pont a hazai torna előtt. Bár voltak a csapaton belül viszályok, lehet azért, ezt most nem tudom... meg azt se tudom ez mennyire fog meglátszódni a csapaton.


Ami biztos, hogy szerintem minden poszton erősek. A csatársor brutális... sorolni se tudom. Benzema, Griezmann, Giroud, Martial, Lacazette, de rajtuk kívül is rengeteg jó francia csatár van (Modeste, Gignac, Gameiro...). Szóval ezzel nem hiszem, hogy gondjuk lesz, főleg most Benzema és Giroud csúcsformában vannak, Európa legjobb csatárjai közt vannak.


Középpályán Pogba, Matuidi, Valbuena, Schneiderlin, Cabaye, Payet de rengeteg a nemrég feltűnt tehetség, Fekir, Coman, Rabiot, Kanté, Kondogbia, Guilavogui... és tényleg én nagyon sajnálom, hogy Ribéry és továbbá, Nasri és Toulalan se játszik már a csapatba, bár főleg az utóbbi hiánya talán nem annyira vészes, de azért még erősebbek lennének velük.


A védelem is rendben van, rengeteg itt is a fiatal tehetség, Laporte (aki nem tudom miért nincs benne a felnőtt válogatottba), Varane, Zouma, Kurzawa. Aztán ott van Koscielny, Sagna, Evra, Jallet, Sakho, Trémoulinas, Debuchy, Clichy ők a tapasztaltabbak. Kapus meg ugye Lloris, aki a legkevesebb gólt kapta a Tottenham kapusaként a Premier Leagueben.


Úgyhogy játékosszempontból minden megvan egy nyerőképes együtteshez, a kérdés, ami a nagy országoknál gyakran előszokott fordulni, hogy hiába a sok nagy név, a sztárok, a topbajnokságban játszók tömkelege, összetudnak-e egy olyan 15-20 főből álló keretet rakni, ami működképes. Ez sokszor nem sikerül, mert a franciáknak '10-be se volt annyira rossz a keretük, legalább arra elég lett volna, hogy Mexikóval csatázzanak a 2. helyért. De ehhez kell Deschamps munkája, aki szerintem nem volt rossz az előző vb-n, mint kapitány, meg amúgy is ne feledjük, hogy nyert francia bajnokságot és BL döntős volt a Monacoval, szóval nem rossz edző, nem hiszem, hogy ez gondot fog okozni neki. A kérdés innentől meg a sorsolás, mert '14-be is távolabb juthattak volna, ha nem kapják meg ilyen hamar a VB-győztes csapatot.

2016. febr. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Benzema elvileg ott sem lesz..

Egyebkent tenyleg a vilag egyik legnobb utanpotlasa a francia evente tunnek fel a szuperremenysegek igaz a legtobbjuk nem tozsgyokeres francia.

Mellesleg nalam a 23-as keret ez lenne.

Lloris Mandanda Areola,Sagna,Sakho,Mangala,Varane,Koscielny,Zouma(ha felepul)Kurzawa,Digne,Pogba,Schneiderlin,Matuidi,Valbuena,Coman,Griezmann,Vabaye,Kondogbia,Benzema(en kivinnem) Giroud,Lacazatte,Martial

2016. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 1998-ban sem ők voltak a legjobb válogatott, aztán mi lett. Mindenképpen az egyik nagy esélyes, ráadásul elég könnyű csoportba is kerültek.
2016. febr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért azt mondani, hogy '98-ba nem volt annyira erős keretük a franciáknak... az a francia aranygeneriáció volt... igaz, sokan még elég fiatalok voltak a csapatba és nem voltak akkora nevek (Henry, Trezeguet, Vieira, Pires), mint később, de attól még az a VB egyik legerősebb kerete volt és megérdemelten nyertek. Egyébként a brazil keret se volt sokkal erősebb, ott se mindenki játszott top csapatokba, egy csomó brazil bajnokságbeli volt, és néhány Barca/Real/olasz topcsapatba játszó. És hasonlóan fiatal keret volt az is.
2016. febr. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!