Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A "shallow cross" és a "draw...

A "shallow cross" és a "draw játék" pontonsan mit jelentenek az NFL-ben?

Figyelt kérdés
Ezeket mozzanatokat valaki le tudná írni szavakkal, úgy, hogy női fejjel és kezdőként is megértsem? :D Nézegettem ábrákat az interneten, de nem rég kezdtem el követni az amerikai focit és nem igazán tudom még olvasni ezeket az ábrákat. Pat Kirwan könyvében pedig ezekről nem nagyon találok semmit se, csak említés terén bukkantak eddig fel az általam olvasottakban.

2016. febr. 15. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

draw játék: amikor passzjátékot próbálnak elhitetni az ellenféllel, de futójáték jön. Ennek ellentéte a play action amikor a futójátékot próbálják eladni de passzolnak.



shallow cross: egy játék, egy képpel jobban lehet illusztrálni: [link]


Az A jelű elkapó futja, de millió variációja van természetesen ahogy az NFL játékoknak általában.

2016. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)
2016. ápr. 18. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy csak így egy hónappal később, remlem azért még nem volt teljesen haszontalan az infó :P
2016. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!