Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kézilabda szabályok. (? )

Kézilabda szabályok. (? )

Figyelt kérdés
Egy U8-as csapat meccsét fogom fújni, tehát nem vérre megy, nem lesz akkora hajtás, és mindössze sípjelzések lesznek és kézjel helyett beszéd. Sajnos pont így nem vagyok tisztában a szabályokkal (nem vagyok bíró természetesen) úgyhogy arra lennék kíváncsi hogy milyen hiba esetén hányat fújok a síppal, és pl ha a másik csapaté a labda, akkor honnan kell elvégezni (pl bedobás, hiba helye)

2016. febr. 5. 14:44
 1/2 Handballlove válasza:
Hát pl ha valaki durván meg sebesít valakit, vagy pl a kezénél fogva visszarántsa,ellöki stb. akkor hosszan kell sípolnod és jön a hetes. Ha csak védekezés akkor elég egy rövidet sípolni és akkor kilences szabaddobás. Amikor pedig gól van,akkor kettő síp egymás után,meg ha vége van vagy félidő akkor egymás után kettő rövid és azután egy hosszú sípolás, de én sem vagyok olyan nagy szakértő ezekben.
2016. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]

nagyon érthetően le van írva minden.

2016. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!