Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Budapesten hol lehet régebbi...

Budapesten hol lehet régebbi Panini focis matricákat kapni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például Euro 2012-es, VB 2014-es, BL 2012-13-as, stb. matricákra.

2016. jan. 13. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg cserélni próbáltál másokkal? Egyébként a Táblás utcában gyártják őket, ott kellene megkérdezni. A 9. kerületben, nagyon régen még engem is érdekeltek volna, az album ezt a címet írja, meg el lehet küldeni valami olyasmit is hogy összeírod melyikek kellenek, a matrica számát kell, meg van határozva, hogy maximum mennyit lehet rendelni. Vedd elő az egyik albumodat és nézd meg, kell hogy írjon valamit erről. Mondjuk amikor én gyűjtöttem az olyan 8-10 éve lehetett, azóta nem tudom mi változott.
2016. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze gondoltam cserére is( De sajnos úgy látom, hogy mostanában inkább kártyákat gyűjtenek az emberek.).Már írtam nekik, de még várom a válaszukat. ( Vidéken volt olyan hely is, ahol tudtam például 2013-14 BL matricákat venni nemrég.)
2016. jan. 14. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom tényleg, régen tényleg divat volt a matrica, aztán jöttek a kártyák, csak a boltokban láttam, de azt már nem gyűjtöttem. Azért érdemes próbálgatni. Egyébként tudtál rendelni úgy ahogy az album hátulján le van írva?
2016. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, lehet rendelni, de sajnos csak VB 2014-es és BL 2014-15-ös matricáik vannak ( Nekem sajnos régebbiek kellenek, úgyhogy marad a vatera, jófogás, stb.).
2016. jan. 29. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
hát akkor sok szerencsét
2016. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!