Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek e Eden Hazard szintű...

Lehetek e Eden Hazard szintű játékos?

Figyelt kérdés
Példaképem Eden Hazard. Kb. Méretre is alacsonyabb vagyok és nagyon szeretek cselezni. Egy csomó mozdulatot eltanultam tőle én is szélső vagy már a bal lábam is erositem hogy azzal is jól rúgják. Lehetek olyan focista mint ő?
2015. nov. 29. 22:31
 1/5 anonim válasza:

Ha nyár óta 0 gólnál többet rúgtál, akkor már jobb vagy nála

U.I.:találj jobb példaképet ;)

2015. nov. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó most légyszíves ne iteld el. Tavaly kitűnően szerepelt mert valami most nincs rendben az öltözőben az egész csapat rossz. Mindenkinek van rossz szezonja.
2015. nov. 30. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármi lehetsz, de iszonyat nehéz oda eljutni, Hazard korunk egyik legjobb ilyen típusú játékosa.


Amúgy nem tudom most mit vársz ettől a kérdéstől, gyakorolj, járj el egyesületbe, ha elég jól megy, akkor szerintem próbálj meg minél előbb kihúzni egy erős bajnokságba, és fontos, hogy ne a pénz után menj, hanem azt nézd, hogy hol kapsz megfelelő játéklehetőséget és, hogy hol tudsz megfelelően fejlődni. Volt már rá példa, többször, hogy magyar kijutott és ott játszott a legerősebb bajnokságokba, de ált. csak középcsapatig jutnak legfeljebb a magyarok és ott se ált. ők a legjobbak, ha egyáltalán kezdők. Nézd innen nehéz lesz, de semmi se lehetetlen. Ettől a kérdéstől pedig nem tudom mit vártál, ink. gyakorolj most is, így több az esélyed.


De legalább még mindig jobb kérdés, mint amikor azt teszik fel egyesek, hogy hogyan lehetnek 0 forintból F1-es versenyzők. A focira legalább van esélyed, ha van elég tehetséged, de tényleg ne Magyarországon képzeld el a jövőd, próbálj fejlődni és minél hamarabb kihúzni innen, mert a magyar bajnokságok és csapatok nagyon gyengék.

2015. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. Mondjuk Hazard sportoló családban nőtt fel, ahol az asszony is a bőrt rúgta. De ha elég fiatal vagy, akkor itthon is alkothatsz valamit. Csak okosan csináld, mert ebben a magyar focinak nevezett posványban nem könnyű annak karriert befutni, akinek az apja nem MLSZ tag vagy valami csókos. Szóval minél előbb külföldi próbajátékban/karrierben kell gondolkoznod, ha tényleg komolyan gondolsz mindent. A belgák is azért tartanak ott, mert minden tehetséges fiatal kint kezdi a karrierjét (Hazard, De Bruyne) és visszatérve a válogatottba profitél Belgium. Egyébként a belga bajnokság sem valami erős.
2015. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hazardot a belga bajnokságba fedezték fel. Azért jó a belga bajnokság,mert sok nagycsapat megfigyelője megy ki a meccsekre. Nem 100% hogy ha sikerül egyáltalán a belga bajnokságig eljutnod valamelyik nagycsapat meg is vesz. Lásd De Bruyne is csak padozott a Chelseaben.
2015. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!