Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Késő már elkezdeni? 17 éves...

Késő már elkezdeni? 17 éves vagyok fiú eddig 1 évet játszottam egyesületben 15-16 éves koromig nagy pályán csak sajnos az egyesületem feloszlott azóta egy év telt el de minden álmom az, hogy focizzak akár, hogy híres is legyek ebből?!

Figyelt kérdés
Nem azért ,hogy pl olyan szintre jussak mint Messi vagy Ronaldo én megelégednék egy Nb1 vagy egy Nb2-vel is de tudom előtte van még pár akadály amit le kell küzdjek és tudom ,hogy nem kezdhetek egyből ott.Nem késő már elkezdi olyan amatőr/fél profi szinten vagyok.De addig is fociztam csak sajnos nem nagy pályán hanem termet béreltünk a barátaimmal de a fizikai állapotom tartottam ugyanúgy jártam le futni het 3-4 szer 1 órát!Köszönöm a hasznos válaszokat!

2015. nov. 29. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz én is hasonlóan gondolkoztam de még aki nb2-be is bejut az már ilyen korba több egyesületen túlvan és élsportoló valszeg olyan iskolába is járt és mondjuk utánpótlásba fradi újpest vagy vasas szintü csapatba kezdte az meg h 1 évet kihagytál régen rossz
2015. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor esélytelen?
2015. nov. 29. 22:45
 3/7 A kérdező kommentje:

Aha szóval megint egy negativ ember de kösz a véleményed

nagyon sok focista későn kezdet el játszani...

Fabio Grosso 25 éves koráig amatőr volt, és támadó középpályásként kezdte.

Luca Toni is csak B-ligás csapatoknál pallérozódott 23 éves koráig.Ez csak 2 példa és még számtalan van.

2015. nov. 29. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
A magyar foci színvonala nem egy nagy durranás, egyáltalán nem esélytelen, ha elkezdesz erősíteni és futni ( nah de nem heti sz*ros 2x hanem rendes futóedzés minden nap 3. napon pihenő). Legelőször is keresned kell egy egyesületet ami leigazol. Lehetőleg egy olyat aminek van nb1 vagy nb2-es csapata. Az utánpótlásból ha jó vagy, akkor vagy leigazolnak a "nagy" csapatba. Nem lehetetlen, de sok munka.
2015. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezt a választ igen hallottam ezt akinek sok pénze van annak nagyobb az esélye a bejutásra hat nekem félre van teve egy kis penz a kesobbeli tanulmányaimra ha ezt a pénzt erre fektetjük akkor nagyobb lehet az esély persze tudom nem a pénz miatt akarok csúcsra jutni de gondolom nem hátrány ha van köszi mégegyszer!
2015. nov. 30. 00:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira jól fociznál nem itt kérdeznéd azt hogy lenne e esélyed hanem elmennél egy olyan egyesülethez aminek van neve és ott felmérnének téged a második válaszoló meg nem ért a focihoz lehet hogy nincs a magyar focinak színvonala de kb 7-8x jobban keresnek mint az átlagember.
2015. nov. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha meg te értenel annyira a focihoz akkor nem itt valaszolgatnal másrészt meg vissza kell szokjak es meg nincs késő semmit tanulni főleg hogy az alapok meg vannak es igen majd el is megyek egyesülethez de ahhoz kell két három hónap még.
2015. nov. 30. 00:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!