Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixben segítséget tud...

Tippmixben segítséget tud vlakki? (LENT! )

Figyelt kérdés
Valaki tud olyan oldalt, ahol segítenek kezdő tippmixeseknek? Trükköket, tippeket adnak?
2010. márc. 20. 21:07
 1/4 anonim válasza:

hát én olyan oldalakat szoktam nézni, ahol tippek vannak. pl. [link]

bár ez sem mindig jön be, az egész foci csak a szerencsén múlik :D néha olyanok nyernek, akikről nem is gondolnám.. na meg de utálom a döntetleneket :D

2010. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
figyelni kell az eredményeket, olvasni a cikkeket meg ilyesmi, aztán egy idő után egész jól meg lehet tippelni hogy mi lesz az eredmény. De 100%-os tipp nincs ezt felejtsd is el.
2010. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A sportfogadás hosszútávon úgyis veszteséges. Én neten szoktam fogadni. Néha dobálnak be kuponokat a postaládába. Ha fogadok, akkor is csak azért, h élvezetesebb legyen a meccsnézés. Legjobb bedobásra, vagy szögletre fogadni, és sörözgetés mellett a kocsmában számolgatni. :D
2010. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az oldalamon. www.fogadasitipp.blogspot.com
2010. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!