Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek illek a csapatba,...

Szerintetek illek a csapatba, vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves leszek és egy U-16-os csapatban játszom... Szemüveges vagyok 170centi körüli és kapus. Minden meccsemen kapok pár gólt és nem is vagyok valami túl jó (szemüveget felkötöm) és sokszor gondolkozom hogy ott kellene hagynom a csapatot mivel úgy gondolom gyenge vagyok... (Néha az ujjaim bevannak dagadva az ujjaim meccsek utàn ìgy a szüleim nem nagyon díjjazzák)
2015. okt. 24. 07:25
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Mivel kifogásokat keresel arra, hogy miért nem neked való, ezért úgy gondolom, hogy keress olyan sportágat, amit szívesen űzöl. Amúgy a szemüvegesség nem akadály, kézilabdában pedig az ujjak így járnak, ez a sport ezzel jár. Olyan kapus nincs, aki ne kapna gólr, a kapusok nem supermanek, az a dplguk, hogy a fogható lövéseket hárírsák. Szóval vagy abbahagyod a kifogások keresését és küzdesz, vagy abbahagyod, mert így nincs sok értelme. A döntés a tied.
2015. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy kézis?
2015. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!