Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan bundázzák meg a focimec...

Hogyan bundázzák meg a focimeccseket?

Figyelt kérdés

Semmit nem találok róla a neten, az egyetlen az volt, hogy "odamennek egy játékoshoz és ajánlanak neki egy nagyobb összeget, majd illegális ázsiai internetes fogadóirodákon keresztül fogadnak a meccs eredményére". De ez szerintem hatalmas baromság. Egy játékos mégis hogyan tudná befolyásolni az egész meccs eredményét?

Már nagyon ötletem sincs, hogy ez hogyan működik "nagyban"...


2015. okt. 9. 16:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha már 2012-es EB, akkor elég a portugálok egyik csoportmeccsére gondolni.

Szegény CR7 már az első félidőben 30 kapufát rúgott meg vagy másik 40 ziccert hagyott ki.

Persze tökre látszott, hogy nem azon van kiakadva, hogy jaj, már megint mellé, hanem azon, hogy bassa meg, ha ez így megy tovább(átlagon alul szar a védelem) nem lesz meg az előírt gól szám, hanem annak a kétszerese alsóhangon.

2015. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ, én is arra gondoltam, hogy ebben a lehető legtöbben benne kell, hogy legyenek az adott csapat(ok)ból. Hihetetlen mennyi pénz megy rajtuk keresztül...
2015. okt. 12. 21:51
 13/15 anonim ***** válasza:
BL-szintű csapatoknál olyan sokat keresnek a játékosok, hogy aki azzal versenyképes kenőpénzt ad, az már csak profi maffiózó lehet, és nem egy amatőr tipp-mixes.
2016. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok naiv, de egy sztárjátékosnak aligha éri meg bundázni. Dögre keresi magát, elvállal egy reklámszereplést, azzal megduplázza - nem hiszem, hogy megéri pluszban az alvilággal üzletelni, magát égetni a pályán, stresszelni azon, hogy meglesz-e a "megfelelő" eredmény.


Ez inkább a kispályások játéka szerintem.

2016. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
na várjunk csak, a legszervezettebb alvilág pont az, akiket sztárként látsz, ugyanis kezükben a végtelen lehetőség. ehhez képest, akiket te gondolsz alvilágnak, sztem igencsak kispályások és pont ők szoktak bebukni a mutatványaikkal, nekik nincs meg a megfelelő támogató háttér .... öhöm...
2016. jún. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!