Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nyeri a bajnoks...

Szerintetek ki nyeri a bajnokságokat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Premier League


LaLiga BBVA


SeriA


Bundesliga


Magyar bajnokság


Szerintetek ki nyeri az alábbi bajnokságokat?



2015. okt. 5. 21:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Serie A *
2015. okt. 5. 21:06
 2/8 anonim ***** válasza:

*City

*Real

*Roma vagy a Juve ha összeszedi magát, bár kétlem

*Na vajon ki? :D (persze, hogy a Bayern)

*Fradi pedig gyakorlatilag már bajnok


Az olasz bajnokságot kivéve sztem tuti, hogy ezek lesznek a bajnokok.

2015. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

PL: Arsenal ha sikerül csatárt venniük a félévi átigazolásnál.

Laliga: Barcelona ha a sérültek hamar visszatérnek ha nem akkor Real

Seria A: Jelenleg szerintem a Fiorentina

Bundesliga: Bayern egyértelműen

Magyar bajnokság: Fradi

2015. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Arsenal


Atlético Madrid


Napoli


Borussia Dortmund


Tudom merész és le is leszek pontozva, de én egy ilyennek örülnék és simán van rá esély :D. Egy jó kis szezon lenne, ahol a periférián lévő csapatok arathatnának, mert alapesetben mindenki egy Bayern-Barca/Real,Chelsea vmelyik Manchester, Juventus, ha nem ők akkor esetleg Roma vagy vmelyik milánoi klub győzelmére gondolnak... De várom már a végkimenetelt mert eddig izgalmasan alakul a szezon, remélem valami ilyesmi sül ki... tippelgetni egyébként csak a szórakozás kedvéért érdemes, úgyse lehet megmondani, főleg ilyen eredmények után, még a legbiztosabbat, a Bundesligát is nehéz, mert a Dortmund erős és simán vezette az első fordulókba a bajnokságot, hiába a vereség, hazaiba ki lehet kapni, most hullámvölgybe kerültek, de innen simán felívelhet a csapat, még hosszú a szezon, nagyon hosszú.

2015. okt. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán a City


Remélem Real, bár vicc mit müvelunk


Inter


Bayern


Fradi

2015. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Suvorov ***** válasza:

Premier League TNS

LaLiga BBVA nemtudom

SeriA Corinthians

Bundesliga Salzburg

Magyar bajnokság nemtudom

2015. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

PL:City

La Liga:Real

Seria A:Napoli

Bundesliga:komolyan ??? :D

NB1:Fradi

2015. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10-06 00:21 vagyok, most már, hogy 2 hónappal közelebb vagyunk a bajnokság végéhez, azt mondom, hogy jól tippeltem akkor, 2 hónappal ezelőtt, legalábbis még mindig így gondolom kb. a dolgokat. Ugye, ez egy ilyen merész tipp volt, ezért a Dortmundot továbbra is tartanám, mert hiszem, hogy azáltal, hogy a Bayern a Bl-be is szerepel, akár meg is foghatja a Dortmund, de szoros lesz, ink. a Bayern az esélyes. Az olasznál és az angolnál tartanám a Napolit és az Arsenalt, bár az olasznál már szerintem a Juve se esélytelen, sőt. A spanyolnál meg nem értem, hogy miért nem tippelt szinte senki se a Barcelonara, nem kezdték erősen a szezont, de még én se értem teljesen (jó én mondjuk a merészkedés miatt raktam az Atlético-ra), hogy hogy mertem mellettük elmenni, jelenleg az ő győzelmüket egyértelműnek látom, úgyhogy az Atléticot dobnám.
2015. dec. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!