Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixbe eddig mennyit...

Tippmixbe eddig mennyit tettetek fel összesen, és mennyit nyertetek kb?

Figyelt kérdés
"+"-ban vagy "-"-ban vagytok! (hány forinttal?)
2010. márc. 14. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mínuszban vagyok, nyerni még nem nyertem, de eddig legfeljebb ezret tettem fel.
2010. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, kb. 2-3 hónapja tippmixelek. Erősen 5-6 ezer forint minuszban vagyok, pedig az elején nyertem 4 ezret. =D
2010. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor minek játszatok ha mínuszba vagytok?
2010. márc. 14. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Hátha egyszer nyerünk. De mindig egy meccsen megy el :D

Egy haverom folyton nyer tízezreket. Legutóbb pl. a Real-Lyont tette meg döntetlenre, azt hiszem egy ötszázasból.

első válaszoló voltam

2010. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha most pl.: feltettetek összesen 3 ezret, akk. annak mi érteleme h visszanyersz ezret pl. Én is most kezdtem, de eddig csak veszítettem. Tök ideg voltam, akmikor mindegyik bejön egy kivételével. Nem tom fogok-e játszani. Semmi értelme, ha mindenki minuszba van.
2010. márc. 14. 10:35
 6/8 anonim válasza:

Én 13 ezret vesztettem egy hét alatt :P

ezrekkel fogattam 3 mecsre, aztán 10 ezret tettem a Inter-Chelsea meccsre ( a chelsea a kedvencem)...

Azóta nem fogattam tippmixen (szval -13e ft XD)

2010. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sportfogadás az nem nyereséges. Azért vannak az oddsmesterek, hogy olyan oddsokat találjanak ki, hogy a fogadóiroda mindenképp nyereséges legyen.


Amúgy nem értem, hogy miért mindenki tippmixel, mikor a netes fogadóirodák jobb oddsokat kínálnak.


Kérdésedre válaszolva én €5-s kuponokkal szoktam regelni, szal eddig semmit se költöttem erre. És leginkább hülyeségeket rakok meg, hogy a sz*r meccsekben is legyen egy kis izgalom. Véleményem szerint az, aki meggazdagodás céljából akar fogadni, az régen rossz.

2010. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nah én vagyok az üdítő kivétel.

nekem nagyjából pozitív a mérlegem, de már vagy 3 éve tippmixelek.

2010. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!