Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehet megtanulni úgy...

Hogy lehet megtanulni úgy vezetni a labdát mint pl. Messi vagy Robben? Nyílván nincs olyan tehetségem mint nekik, de valamilyen szinten csak meglehet tanulni.

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy úgy mint ők, hogy úgy vezetik a labdát, hogy összevissza tudják húzogatni villámgyorsan. Nos, én is tudom így húzogatni és sokszor be is jön viszont én általában megtolom túlságosan és utána sprintelhetek, hogy tovább haladjak.. Szóval nem tudom ők azért tudják így vezetni a labdát mert olyan gyorsak és nem lehet leutánozni semilyen szinten, vagy csak nagyon kislépésekben haladnak azért tudják bármikor elhúzni a labdát, hogy elmenejek a védő mellett? Kicsit zavarosan írtam, de remélem érthető. Egyébként így haverjaim között viszonylag gyors vagyok.
2010. márc. 10. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
allits fel bojakat vagy barmit es probald minel gyorsabban kerulgetni oket
2010. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

azért tudják összevissza húzógatni mert folyamatosan irányításuk alatt tartják a labdát(kevés olyan pillanat van amikor a labda távol van a lábuktól)ezt úgy érik el hogy labdavezetésnél nem hosszan tolják meg hanem finoman,apró kis "rugásokkal" vezetik a labdát,így szinte mindig ott van a lábuknál és irány tudnak váltani.Ehhez hozzájön még az hogy ők profi szinten csinálják tehát figyelnek a súlypontáthelyezésre és egyebekre. Ha te is így szeretnél labdát vezetni,ahogy az előző válaszoló mondta tegyék tegyék ki bójákat sorba és szlalomozz köztük vagy mindegyiket kerüld meg sokféle gyakorlatot ki lehet találni,légy kreatív:)

A legfontosabb pedig a szorgalom..gyakorolni,gyakorolni,gyakorolni!

remélem tudtam segíteni:)

2010. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 12. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:

na h haladsz?

fejlodott a albadavezetesed?

2010. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát még enm igazán de próbálkozom.
2010. márc. 27. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!