Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha bokasúlyokkal fogok gyakoro...

Ha bokasúlyokkal fogok gyakorolni pár héten belül látható javulást is elérhetek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mikor gyakorlok (foci), nem rendes edzés, csak én egyedül, akkor tennék fel magamra bokasúlyokat, (1-1kilogrammosak vannak, szerintem kezdetnek elég) és így fogom gyakorolni a dekázást,cselezést,lövéseket. Vajon így javulni fogok? Gyorsabban fogok tudni cselezni, pontosabbat/erősebbet lőni, jobban dekázni?

14/F


2010. márc. 6. 12:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még hozzáírni, hogy bokasúlyokkal járnék futni is!
2010. márc. 6. 15:50
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem cselezni biztos h jobban fogsz , amugy honnan lehet ilyet venni es mennyibe kerul?
2010. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem Hervisben vagy bármilyen sportüzletben, én sem tudom pontosan, mert az apám hozta, Ausztriában dolgozik és ott hozta valami üzletből, majd rákérdezek.
2010. márc. 6. 21:08
 4/7 SzabóTamás válasza:
73%
Ettől nem fogsz tudni jobban cselezni.Sportiskolás vagyok,és eléggé értek a focihoz.De ez hülye kérdés,h így fogod gyakorolni a dekázást.Ez nem segít a dekázásodon.Nekem a rekordom 548 volt.Kíváncsi lennék,h neked mint amatőrnek mennyi?
2010. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
c ronaldo is hasznalt ilyet
2010. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzabóTamás válasza:
65%
C Ronaldo egy nagy sza....r.Nagyon önző.Sokan útálják.Mint énis
2010. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
77%
Ronaldot sokan utálják de igazából az irigység beszél belőlük!!!
2010. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!