Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 16 elkezdeni focizni?

Szilard999 kérdése:

16 elkezdeni focizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok szombaton leszek 16 es elszeretken kezdeni intenziven focizni,eddig is fociztam de csak baratokkal mondjuk eleg sokat;) es eleg jol jatszok vannak barataim akik 4-5 eve jarnak es siman kicselezem oket is,175 vagyok ,sokan mondjak hogy ha most elmennek semmi ertelme mert semmi nemlesz belolem ahova megyek ott mar nagyon jol jatszanak..99-2000 akarnak menni..mind lebeszelnek rolla hogy menjek mashova..egy haverom mar 7 eve focizik es o is mondja hogy inkb ne de engem nemerdekel...en megakarom probalni szerintetek van ertelme?vagy inkb hadjam az egeszet?tudom hogy ott nagyon jol jatszanak de ense vagyok egy kezdo idovel megtanulok 1-2 ev kicsit keso tudom de ismerek focistakat akik 15-16 evesen kesztek el csak focizni...nemnagyon erdekel masok velemenye...szerintetek?

2015. júl. 9. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Profi nem leszel, de simán elmehetsz. Van, akinek komolyabb edzés nélkül jobban megy, mint másoknak, akik meg edzésre járnak.
2015. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom hogy nemleszek nem is nagyon akarok:))
2015. júl. 9. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!