Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék kosárlabdázni...

Szeretnék kosárlabdázni Budapesten 16 éves lányként, hova menjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék újra el kezdeni kosárlabdázni szeptembertől, régen kosaraztam versenyszerűen is, csak egy baleset miatt sokáig nem is járhattam, de most már egészen sport képes vagyok. A régi kosárcsapatomba nem tudnék visszamenni, egész egyszerűen kiöregedtem onnan. Nagyon szeretem a sportot, és az egyik barátnőmmel kitaláltuk, hogy szeretnénk kosárlabdázni, és hogy egész nyáron arra fogunk gyakorolni, hogy amikor megyünk a csapatba szeptemberben, ne legyünk ilyen full bénák.


Kerestem neten sport helyeket, de nem nagyon láttam olyat hogy csatlakozási lehetőség, nem tudom pontosan hogy hogy hívják a korosztály nevét, amiben vagyunk (mert nem kor van kiírva hanem betűk meg számok, amiket nem értek) hova írjak, hova érdemes menni, ahol viszonylag jó fejek a csapattársak és az edzők.

Újpesten lakom, leírom mert Budapest elég nagy, de messzebb helyekre is szívesen elmegyünk, ha kell:)


A válaszokat köszönöm:)



2015. jún. 5. 13:00
 1/1 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


A IX. kerületben tudok segíteni, így ha az megfelelő lehet számotokra (közel a Petőfi híd pesti hídfőjéhez), akkor privát üzenetben várom e-mail elérhetőséged és ott mindent részletesen megírok. Egyben a nyári felkészülésre is tudok ajánlást adni.

2015. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!