Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék venni egy focicipőt,...

Szeretnék venni egy focicipőt, de nem tudom érdemes lenne-e?

Figyelt kérdés
14 és fél éves fiú vagyok, nem vagyok nagyon magas (165cm körül vagyok) a lábam pedig olyan 40 - 40 és feles. Hobbi szinten focizok, barátokkal járok meg egyedül szoktam gyakorolni és suliban is járok focira. Most tavasszal szeretnék venni egy cipőt focira, de attól félek, hogy nem indulok meg esetleg most hirtelen a növésben és akkor kinövöm a cipőt. Egyébként a legújabb Nike Total 90 III Shootot venném. Szerintetek vegyek vagy várjak vele 1-2évet? (Az apámat majdnem beértem már magasságban.)
2010. febr. 27. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél hacsak tele nem vagy lóvéval.Várj még vele még egy jó 3 évet, addig meg vegyél Winket vagy Lancastot.Én egyébként külföldről szoktam rendelni kb 15-20 font egy laser cipő, igaz az csak "jó minőségű utánzat", bár sportboltból rendelem szal nem egy nagy szar
2010. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz, elfelejtettem írni, hogy turf . az meg olyan 70€ környékén van csak, de gondolkozok rajta, hogy inkább tényleg veszek csak valami olcsóbbat, aztán majd pár év múlva egy ilyet vagy valami hasonlót. Még egyszer köszönöm! Azért írhattok még ha akartok .. :D
2010. febr. 27. 12:44
 3/4 anonim válasza:
Szia! Sztem se vedd még meg, mert nem tudhatod mikor nő még a lábad. :) Inkább vegyél olcsobbat persze ami nem olyan rossz :) mert azzal se mész sokra ha havonta ujat kell venni :) Én is focizok és eddig a Winket vettem mert nem olyan drága és jó. De hogy mostmár nem nő a lábam így vettema drágább cipőt :)
2010. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lenne érdemes
2010. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!