Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek érdemes 8 meccset...

Szerintetek érdemes 8 meccset megtenni 7 végén tippmixen?

Figyelt kérdés

161 Manchester City - Aston Villa H 1.23

163 FTC - Diósgyőr H 1.32

167 Videoton - Pécs H 1.20

137 Dortmund - E. Frankfurt H 1.30

218 Celta Vigo - Real Madrid V 1.53

239 Lens - Monaco V 1.70

221 Torino - Juventus V 1.90

216 Sevilla - Rayo Vallecano H 1.35


Ezeket a meccseket néztem ki 7 végére tippmixen. Gondoltam 1000Ft ért megrakom. Szerintetek jönni fog?



2015. ápr. 24. 00:15
 1/4 anonim válasza:
Szia. Tedd meg nyugodtan. Kombinációban elképzelhető, hogy nyerni fogsz. :) Sok sikert! :)
2015. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
juve nem nyer
2015. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A City - Aston Villát nem raknám meg, pont ellentétesen, a City most van rossz formába, az Aston Villa pedig egyre jobb, Benteke nagyon jól játszik. A Dortmundba és a Real Madrid-ba is van necc, de szerintem jönni fognak. Monaco-t én is megraknám, jó formába vannak, magas szorzó van viszonylag rájuk, pedig a Lens a legrosszabb hazaiba teljesítő csapat a ligába, viszont az is benne van, mivel a Monaco nem túl gólerős csapat, hogy góltalan meccs lesz, de én megraknám. Torino - Juventus megint necces, X simán elképzelhető, ugyan úgy ahogy a Juve győzelem, de a Torino is behúzhatja, nem kizárt. A többi elég biztos.
2015. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul az Aston Villa kiesés ellen küzd, mondjuk a City meg a BL-be jutásért, de ott simán menthet pontot a Villa, akkor is azt mondom.
2015. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!