Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Legjobb magyar futball csapat...

Legjobb magyar futball csapat (Vidi), megállná a helyét a bundes ligában vagy a premier ligában?

Figyelt kérdés
Jelenleg a legjobb magyar futball csapat (Vidi), megállná a helyét a bundes ligában vagy a premier ligában?
2015. ápr. 20. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiesne mindkettőből, még ha egész szépen is vezetik az NB1-et akkor is, az NB1 messze nincs egy top angol liga szintjén. Ha azt mondom, hogy az angol 3.-4. és a német 3. ligába megmaradnának akkor már szerintem sokat mondtam. Főleg Angliába nagyon komolyak még a 4., 5. ligák is, rendesen nagy nézőszámok vannak, szép stadionok stb. Valószínűleg a 3. vagy 4. angol ligából is kiesnének. Meg azért azt érdemes hozzátenni, hogy a válogatott, ha néha egy-egy jó meccset ki is fog, az inkább azért van, mert mindig van egy réteg, aki legfőképp önerőből, kinövi a magyar focit, és elkezd külföldön játszani, és nemzetközileg elismert focistává válik. Ilyen pl. Szalai, Huszti, Dzsudzsák, Gera, Dárdai, Stieber vagy akár Juhász, Hajnal. De a magyar foci egyszerűen annyira beteg és velejéig romlott, hogy aki itt játszik az össze sem hasonlítható egy nemzetközi játékossal. És ha ezek bekerülnek a válogatottba, na akkor jönnek a rossz eredmények meg a nagy hibák. Csak nézzük meg Guzmics, Lipták, Böde, Devecseri, Halmosi és a hozzájuk hasonló "zsenik" játékát. Néha olyan technikai képzetlenségről, meg egyéb gyengeségekről tesznek tanúbizonyságot, amik már egy jobb 15-16 éves focistánál gáz dolgok. Szóval a magyar liga rohad, itt nagyon kevés jó játékos van.
2015. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem gondoltam volna, hogy ennyire gyenge csapat ez a Vidi is...pár éve amikor Sousa vezette a csapatot az európa ligában, azok nem voltak olyan rossz meccsek, igaz kikaptak, de adtak gólokat is, kiegyensúlyozott meccsek voltak. Az EL-ben pedig azért nem 3.-4. ligás csapatok vannak.
2015. ápr. 20. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kerültek egy olyan bivalyerős csoportba, egy akkori portugál középcsapatot tudtak megverni, egy ponttal, de már az-az évi svájci bajnokcsapat és a belga liga legelejébe lévő csapat már megverte őket. Ez a két liga szerintem kb. az angol másodosztály szintje lehet, tehát mivel mindkét csapat, akik az angol másodosztályba, még ha az kicsit erősebb is, azért az élmezőnybe szerintem megtudnának jönni, megverte a Videoton-t, ezért szerintem a Videoton maximum pont beférne az angol 2. ligába (a Basel asszem oda vissza verte ráadásul), de mivel azóta gyengültek, mert Sousa idejében kezdett épülni végre egy rendes magyar csapat, azzal, hogy kb. kirúgott mindenkit aki magyar volt a csapatból, így szerintem jelenleg az angol harmadosztályba sikertelenek, a negyedosztályba sikeresek lennének.
2015. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha Sousa volna még az edző, akkor előbb-utóbb beleerősödnének a mezőnybe, végülis egy Sporting és egy Basel kaliberű csapatot meg tudtak verni hazai pályán (és egy Gentet oda-vissza) 2012-ben.

Más kérdés, hogy szerintem mindegyik felsorolt bajnokságban (már ha az angol premier ligára gondolsz) kiesőjelölt lenne ezzel a kerettel.

2015. ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó a Genk oda vissza verte őket.
2015. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
GenTet írtam - őket a selejtezőben kettős győzelemmel búcsúztatták. :)
2015. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!