Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem veszi senki se a...

Miért nem veszi senki se a Zlatan Ibrahimovic aláírásomat?

Figyelt kérdés
Már régóta hirdetem de még senkinek se kellett. Túl magas az 5000 forintos ár érte?
2015. ápr. 6. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerinted?

Egyrészt nem árt ha linkelsz mellé közös képet vele vagy hasonlót ami jelzi,hogy te ott voltál és kaphattál tőle autogramot.

Na meg : aktív,nem halt meg ingyen osztogat bárkinek.

Akkor miért venné valaki 5000ft-ért?

2000-3000ft még oké,de 5000ft? 3000 ft egy eucho kártya ami igazolja hogy eredeti...

2015. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eucho kártyát hogy lehet szerezni?
2015. ápr. 6. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Eucho svájcba szerezhető,de elvileg közjegyző is végez hitelesítést
2015. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
levittem az altalad tanacsolt 2000re az arat
2015. ápr. 27. 17:27
 5/5 anonim válasza:
91%

Ne viccelj már. 5000ft?

Nekem van már vagy 6 focistától autogrammom és szerintem jó ha az összesért fizettem ennyit.

Anno írtam nekik levelet és küldtek, de ha jól emlékszem még a legdrágább postaköltség is csak kb 8-900ft volt. Tehát ennyit fizettem egy darabért. Na, ezt jelenleg bárki meg teheti ugyanígy aki ismeri Zlatan levelezési címét.(Ami gyaníthatólag fellelhető az interneten.)

Akkor mégis miért fizetne neked 5000-t amikor kevesebb mint 1000ft-ból tud szerezni egy zsír újat? :D

2016. febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!