Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Holnap megyek foci edzésre és...

Holnap megyek foci edzésre és megnézik hogy hogy játszok és csak akkor vesznek be a csapatba Mire számitsak mit fognak megnézni hogy hogy cselezek, milyen jol birom a futást?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem beállsz edzeni a többiekkel, ha igen nézik majd a tűrőképességedet, labdaérzékedet, mennyire van nyugodt stb ezekre számíts
2010. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első válaszolónak maximálisan igaza van, a tűrőképességet és a nyugodságot nézi minden ezdő! próbálnak majd felbosszantani, de nehogy hagyd magad!


amúgy azt nézik, mennyire tudsz focizni. sajnos sokat nem tehetsz vagy jó vagy vagy nem.

de biztos így megy? fradiba/mtk-ba mész edzésre vagy mi? vagy 19 évesen akarsz elkezdeni egyesületbe focizni?

más esetben tapasztalatom szerint bárkit bevesznek csapatba, márcsak a tagdíj miatt is

2010. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de ha úgy értette, hogy tűrőképesség=állóképesség, mennyire vagy nyugodt=higgadt befejezés, akkor én kérek elnézést:) bár sztem nem ezek a fontosak, de legalább focihoz kapcsolódnak:D
2010. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szinte mindent visz a ..:

-tűrőképesség

-focizás(csel,futás stb.)

2010. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok és szerintem a második válaszoló nem volt még "első edzés"-en, ugyanis az igazán jó edzők leszűrnek nagyon sokmindent egy 2 órás találkozásból
2010. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

második vagyok, és voltam már 2x első edzésen. nem külföldi próbajátékra megy a kérdező, csak szeretne járni focizni.

amúgy biztos volt már olyan, hogy először fociztál valakikkel, aztán csapatot kellett választani közülük. ott is tudtad, hogy kivel szeretnél lenni, mert pár labdaérintésből meglátszik ki mit tud a pályán.

az edzők is csak ezt nézik a srácoknál, mert nem lehet mellényúlni. ha jó jó, ha nem olyan jó nem játszik, de tagdíjat akkor is fizet...

2010. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!