Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy sikerült a az Ororszoknak...

Hogy sikerült a az Ororszoknak 0-0-ás döntetlent játszani a Kazahsztánokkal?

Figyelt kérdés
Mikor pár éve 6-0-ra elverték őket?

2015. ápr. 1. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyira rossz a kérdés, mint amit Én ide írok: Portugália-Zöld -foki -szigetek:0:2 brrr
2015. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen az is érdekes volt bár ott már gyanús volt hogy össze vissza módosídgatták az oddassokoat.
2015. ápr. 1. 12:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem értem mért rossz a kérdés?
2015. ápr. 1. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:

felkészülési meccs volt, semmi tét, miért hajtanák ki a belüket?

portugáloknál meg elég ránézni a csapatra... ez egy "B" csapatnak is gyenge, behívták azokat, akik bele tudnak rúgni a labdába és portugálok.

de ez is felkészülési meccs, miért fárasztanák le a nagyokat, ilyen tét nélküli meccsekkel?

2015. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó értem én hogy felkészülési mérkőzés meg semmi tétje de akkor pár éve az Oroszok mért verték el a Kazahnokat 6-0-ra ugyan úgy felkészülési mérkőzésen???

Meg akkor a Zöldfokiak mért vertek be a portugáloknak két gólt hisz ott se volt semmi tétje.

Ennyi erővel rengeteg felkészülési mérkőzésenek 0-0-nak kelene lennie...

Ilyen barátságon mecsceken 90%-a mégis hozza a várt eredményt!

2015. ápr. 1. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
vannak dolgok aminek nem látunk a hátterébe! A sport nagykönyvbe úgy kerül be mint valóságként. A magyaroké is amikor az Oroszok 6-0-ra vertek minket...Nem rossz a kérdés talán már érted miért is írtam, lehet Te még fiatal vagy nem is tudsz arról a 6-0 ról, vagy régebbi-Szepesi Gy bácsi „jönnek a Csehszlovákok”
2015. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pár éve a 6-0 alkalmával ugyanazok a csapatok játszottak? NEM, ezzel meg is válaszoltam a kérdésedet. egyszerű, logikus gondolkodás kellett volna, és nem tetted volna fel ezt a kérdést.
2015. ápr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!