Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milan-Man Utd. Szerintetek is...

Milan-Man Utd. Szerintetek is ki kellett volna állítani Rooney-t a góljai előtt?

Ja, és nyugtassatok meg hogy jobb volt a Milan. véleményeket várok
2010. febr. 16. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sztem ki kellett volna, de hát van ilyen a fociban, ez kb mindennapos :/ Amúgy sztem a Milan az első félidőben jobb volt, de a másodikban egyértelműen a mu uralta a játékot, egészen Seedorf góljáig. Remélem Manchesterben Pato gyorsan szerez egy gólt aztán izgalmas lesz a meccs, de végül majd a milan fog tovább menni :P Forza Milan! :)

ui.: sztem Leonardonak már a 60. percben le kellett volna hoznia Huntelaart, akkor talán meg lett volna az X.

2010. febr. 16. 23:07
 2/11 Fecc ***** válasza:
Megnyugtatlak,nem volt jó a Milan,szereztünk nekik egy véletlen gólt,persze hogy erőre kaptak,ha a United szerzi,akkor most ezt a kérdést fel sem tetted volna,már aludnál az ágyadban:)
2010. febr. 16. 23:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Rooneyt nem kellett volan kiállítani. Nehezen tudom elképzelni, hogy abban a helyzetben olyan gyorsan reagáljon, hogy "na, most akkor megtaposom a lábát, ha már itt van". A Millannak voltak jó periódusai, de összességében a MU jobb volt ma.
2010. febr. 16. 23:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Jobb volt a Milan, szerencsésebb volt a Manchester. Volt a Mu-nak egy szakasz amikor tényleg macska-egért játszottak, ott el is mehettek volna akár 3 góllal is. De sokkal több helyzetet dolgoztak ki az olaszok az egész meccs alatt, csak a kapuba kell rúgni őket...Rooneyt szerintem ki kellett volna állítani, de nem látta a bíró így megúszta, de nem csak ezen múlt... Nyerhettek volna a hazaiak ha jobb a helyzetkihasználás, de ilyen szinten az a csapat aki ennyi helyzetből nem képes megnyerni egy mérkőzést az nem is érdemli meg a továbbjutást. Bár nem dőlt még el ki megy tovább, de kisebb csoda kell hogy a Milan legyen a 8 között...
2010. febr. 17. 06:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Rooney-nak már volt egy sárgája a góljai elött. Ezután kétszer vagy háromszor is lerántott egy védőt Milan szöglet v. szabadrúgás után. Sztem egyértelmű kiálítás(bár lehet h csak azért mondom mert Milan drukker vagyok). De azért sokkal jobb volt a Milan és remélem h tovább jut. Ha úgy fog focizni mint a San Siro-ba akk nem lesz kérdés a továbbjutás.FORZA MILAN
2010. febr. 17. 14:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy jobb volt a Milan, főleg az első félidőben, csak hozta az angol mentalitást a MU, és nem hagyták magukat, be is varrtak hármat. A focit a Milan játszotta, sok technikás megmozdulás nem volt a MU-nál. Forza Milan!
2010. febr. 17. 16:08
 7/11 Fecc ***** válasza:
Bhatod a szép játékot,gólra játszák a focit
2010. febr. 17. 19:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Rooneyt nem kellett volan kiállítani.Én Manchester United párti vagyok szóval szerintem ők jobban megérdemelték,mert a Milan 1 nagy fos volt.
2010. febr. 19. 10:31
 9/11 anonim ***** válasza:

milan sokkal jobb volt...

a milan focizott és a mu nyert... igazságtalan a foci sokszor

2010. febr. 20. 21:39
 10/11 anonim válasza:
Most már tökmind1, összesítésben 7-2, nem hiszem h kérdés melyik a jobb csapat...
2010. márc. 12. 15:22