Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen posztot válasszak a...

Milyen posztot válasszak a labdarúgásban ezekkel a tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

179cm magas vagyok, 81 kg.

Jól passzolok, látok a pályán.Nem vagyok túl gyors.A lövéseim nem a legerősebbek viszont jol helyezek a löveseim pontosak ha nem is a legerosebbek.Kapura loveseimnel is a pontossag a mervado nem az erosseg..vedekezesben kozepes vagyok..labdakezelesemet is kozepesnek mndanam..

Szerintetek milyen poszton tudnék kiteljesedni ? Elore is Koszi a valaszt.



2015. márc. 15. 20:54
 1/4 anonim válasza:
Ha rendes, füves pályás fociról van szó, akkor a védekező középpályás lenne jó poszt neked.
2015. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fersk ***** válasza:

A posztot nem te választod, hanem az edző határozza meg.

Elvileg azért szakember, hogy tudja, hogy a csapatnak hol van rád szüksége.

2015. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hány éves vagy? Ha elég fiatal, akkor sok mindenben tudsz fejlődni még, pl: a kapuralövést egy jó szakemberrel és gyakorlással hónapok alatt megtudod tanulni. Az általad leírtak alapján a pálya közepén van a helyed, de ha a megfelelő korban vagy akkor még bármi lehet. A lényeg hogy csináld, járj edzésre, és mozogj rendszeresen.
2015. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat..

A beadások is jol mennek celzas is, egyedul a lövőerőm ami nem az igazi..egyebkent en is talan vedekezo kozeppalyasnak tudnam magam elkepzelni :) csapatban nem focizom csak hobbiszinten űzöm mst, ezert vtam kivancsi hogy milyen poszton lenne erdemes kezdenem melyik posztbol tudnam kihozni a legtobbet..

2015. márc. 17. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!