Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Leírnátok nekem a korcsoportokat?

Leírnátok nekem a korcsoportokat?

Figyelt kérdés
mármint mondjuk az 1995-be születettek hányas korcsoportúak?V?
2010. febr. 9. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Húha! Először mondd meg, miről beszélsz, mivel a kérdésed érthetetlen és megválaszolhatatlan. Nincsenek általános korcsoportok, tudni kéne, milyen összefüggésben.


Ha 1995-beN születtél, akkor már megtanulhattad leírni ezt a szót.

2010. febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kézilabdázok,és ott az évszámok fel vannak osztva.


bocsi,rosszul írtam..:D

2010. febr. 9. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a Diákolimpia korcsoportokra gondolsz, ha már római számot használsz. Egyszerűen számolható minden évben, venni kell a most érettségiző korosztály közül azokat akik évvesztesek, vagyis idén azokat, akik 2010-ben töltik be a 19-edik évüket, magyarul a 91-eseket, na ők a legnagyobb korosztály idősebbik része, vagyis a VI. korosztály a 91-92. Az V. korosztály a 93-94, a IV. korosztály, amibe te is tartozol, az a 95-96-osok, és így tovább lefelé...


Az hogy kézilabda klubversenyeken hogy van, nem tudom, kézilabda diálolimpiánál biztosan úgy van ahogy mondom.

2010. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,diákolimpia:).Ez most sokat segített!:)Köszönöm!
2010. febr. 9. 19:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!