Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kit tartotok a legesélyesebbne...

Kit tartotok a legesélyesebbnek a 2014/15-ös BL megnyerésére?

Figyelt kérdés
Én személy szerint a Chelsea-t, de kiváncsi vagyok mások véleményére. :D (főleg hogy miért éppen azt a csapatot)

2015. jan. 27. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Realt, annak ellenére mondom ezt, hogy a Barcának szurkolok. Ha összekerülnek a Bayernnel, akkor megint csúnya vége lehet, hiszen a bajorok ugyanazt az elavult Pep féle tiki-takát nyomatják, amit a mostani Barca szemmel láthatóan kezd háttérbe szorítani (hosszú keresztpasszokkal, kontrákkal és távoli lövésekkel). A Chelsea talán bejuthat a döntőbe, de kérdés, hogy addig milyen formában lesznek, mert Mourinho nem nagyon szokott rotálni. Szerintem egyedül ők képesek megverni a Realt. Talán még a Barca is bejuthat a döntőbe, ha sérülések nélkül tartják a jelenlegi stabil formát. Szóval nagyon meglepődnék, ha a tavalyi teljesítmény után, meg tudná nyerni a BL-t a Bayern, viszont már nagyon érik egy címvédés, ami még nem fordult elő a BL történetében.
2015. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Real fanként mondom, jó ha idén az elődöntő meglesz. Persze ne legyen igazam :)

Én úgy érzem Barca Chelsea döntő lesz

2015. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát hogyha a Barca mostantól nem ereszt le egy kicsit sem, akkor talán van esélye... Milyen szép is lenne, ha bejutnának. :')
2015. jan. 27. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
1. Barca, 2. Real. 3.Bayern 4. Chelsea én szerintem e között a 4 csapat közül fog eldűlni a cím de szezon elején mindenki istenítette a Reált hogy verhetetlenek és Cr megállíthatatlan erre tessék Jelenleg a Barca és Messi a legjobb (most lenne classico Barca lenne az egyértelmű esélyes) ezzel csak arra célzok hogy addig még sok minden változhat épp ki lesz jó formába
2015. febr. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!