Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit egyek edzés előtt?

Mit egyek edzés előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Reggelente van csak lehetőségem önállóan edzeni mert skkor üres a sportpálya, és ez általában úgy szokott kinézni, hogy hatkor felkelek és fél hétkor már ott vagyok edzeni, de ilyenkor mindig érzem, hogy alacsony a vércukrom mert nem ettem semmit előtte, próbálkoztam már péksüteményekkel vagy tejtermékekkel, csokival, de mindig elrontom a hasamat velük.

Ti mi javasoltok, mit próbáljak meg, hogy edzeni is tudjak és a hasamat se rontsam el? (kosárlabdázok és bár nem állóképesség-fejlesztő gyakorlatokat csinálok, de fárasztó azért)



2015. jan. 22. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

na most az alap felállás az, hogy edzés előtt egy órával nem szabadna enni, mert gátol a mozgásban és nem is érzed magad jól, ha úgy kell mozogni. Ha ebből indulok ki, akkor eleve bukta a kérdés. Szóval ha a délutáni edzés nem megoldható, akkor vagy kelj korábban vagy egyél utána.

De ha mindenképpen előtte akarsz enni, akkor egyél egy banánt, viszonylag magas a kalória tartalma, de nem terheli meg a gyomrot se annyira, viszont akkor is legalább egy 15-20 perccel edzés előtt fogyaszd el.

2015. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!