Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a TrollFoci rajongók többségéről?

Figyelt kérdés

A TrollFoci nem rossz, de a "rajongói" sokkal -->"""!!!viccesebbek!!!"""<--. Kb. annyit érnek mint az MTK ultrák....

Már egy éve minden TrollFoci kedvelő az olyan képek alá, amin klasszis játékos(ok) van(nak), hogy "ez ki?", "ez valamilyen együttes?".

Ezek olyan viccesek, hogy az valami felfoghatatlan.

Ebbe mit élveznek? Valaki világosítson már fel.

Szerintem a TrollFoci kedvelőinek fele biztos nagy foci rajongónak érzi magát, mégis lenézik a nagy focistákat. Persze modt ez a divat, és azt hiszik hogy vicces, de szerintem már elég unalmas. Szerintem ezeknek az embereknek 10%-uk se mondaná ki, hogy Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, stb... valóban a legjobb focisták. Ez a mondat nekik olyan, mintha azt kéne mondani hogy gyűlölik az anyjukat. Kb.

Ezek az emberek nem foci rajongók, hanem elvakult divatb.z.k.


Persze vannak kivételek de a többség ilyen.



2015. jan. 13. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Régebben sokkal jobb oldal volt, mikor photoshoppolt képeket raktak ki Kiskokóról, Coulibaly-ról stb., szakadtam a röhögéstől, most már csak az elcsépelt baromságokat nyomatják (Dzsudzsák románok elleni gólja, Mennyei megyei, meg Messi/Ronaldo ötlettelen fikázása), de ez érthető, mert hosszútávon jóval kevesebb a vicces téma, azért a magyar foci nem olyan hulladék, hogy éjjel nappal lehessen rajta röhögni.
2015. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
ha neked Cristiano Ronaldo, vagy Lionel Messi-kell,akkor menj aztán nézzél fogyiknak való biszem ba*szomot... legalább több értelmes ember marad a mennyei bajnokságra.
2015. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Suvorov ***** válasza:
divatok mind
2015. jan. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a trollfocisok gyökerek.. rekop is.. nem is viccesek :/ olyan gagyi poénjaik vannak :/ nagyon gyengék, 0
2015. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

egyáltalán nem vicces.

van egy ilyen kép, amin az apple penes videóból 3 képet kivágtak, és valami öreg pali van rajta, valami ilyesmi:

i have a k**va

i have an**d

aaa! k**va an**d!

erre 11ezer lájk. miért vicces? valaki elmagyarázza? pedig ehhez nem is kell különösebb focis háttér, hogy megértsd, gondolom.

2016. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nos kedves elöttem kommentelő az az öreg bacsi nevezetesen Kálmán bá!!!!!!! Ugy hogy gyaka
2016. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!