Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha MLSZ tag vagyok és egy...

Ha MLSZ tag vagyok és egy bajnoki meccsen elestem elszakadt a keresztszallagom?

Figyelt kérdés
5 hónapig nem sportoltam az eset után 1 órára rá már a traumatológián voltam megműtötték már a lábam és a groupama garanciánál szeretnék kárpótlást kérni,de jegyzőkönyv nem készült arról, hogy a meccs alatt szagadt el a szallagom vagy megsérültem volna csak annyi van kiírva, hogy lecseréltek. Kaphatok így biztosítást, hogy nem volt a meccset követően jegyzőkönyv felvéve?

2015. jan. 11. 21:24
 1/4 Fecó86421 válasza:
Az orvosi papírokat gyűjtsd össze- kórházi zárójelentést például, és azzal menj be az ügyfélszolgálatra.Ott kitöltik az igénylőlapokat és csatolják az orvosi dokumentációt, majd beküldik a biztosító központjába.
2015. jan. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennnyi idő mire kb a központban kidolgozzák?
2015. jan. 12. 06:56
 3/4 anonim válasza:

Felnőtt vagy utánpótláskorú?


A sportszövetség ill. sportszervezet szabályai mit írnak elő ilyenkor?

2015. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fecó86421 válasza:
az, hogy mennyi idő alatt dolgozzák ki, biztosítónként és ügyenként változó.Szerintem max 2 hét lehet.
2015. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!