Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tippeltek a hétvégi...

Mit tippeltek a hétvégi NFL-meccsekre?

Figyelt kérdés

Patriots - Ravens


Seahawks - Panthers


Packers - Cowboys


Broncos - Colts



2015. jan. 7. 01:11
 1/10 anonim válasza:

patriots

seahawks

packers

colts

2015. jan. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Papírforma lesz, ez tuti. Nyugodtan tegyél rá súlyos tízezreket.
2015. jan. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz meglepetés. Megyek is megrakni. :D
2015. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

szirakif


Az első hárommal egyetértek, de szerinted a Colts nyerni tud Denverben? Azért az komoly bravúr lenne.

2015. jan. 7. 09:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem:


Ravens

Seahawks

Cowboys

Colts


(Igen merész, tudom én, de a "BB-mumus" hollók nagy eséllyel behúzhatják a rókamegyei meccset, ahogyan az idén "duracellel meghajtott" Dallas is győzhet, feltéve persze; ha nem fagynak rá a viszkonzini gyepre a "3párzoknis" Aaron ellen).


Az a Broncos győzelem nem volt olyan meggyőző az alapszakaszban (okés, tudom, ismerem az összes közhelyet ezzel kapcsolatban amit bőszen hangoztat mindenki + az oxigénhiányos denveri ájer). Igaz, hogy mindkét alakulat rostere eléggé viharverté vált azóta... de ha fogadni kellene, akkor most a Coltsra tennék (egyébként; ezt a meccset várom a legjobban :) ).

2015. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

4 es

szívem szerint Denver ..de most úgy érzem hogy kicsit elfáradtak a végére .. meg kell egy meglepetés eredmény is...

2015. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Dallas lenyomja a Green Bay-t. Legalábbis remélem mert én Cowboys fan vagyok :)


Én a Pats-Ravens meccset sem venném országos egyesre. Én a Steelerst is esélyesebb csapatnak gondoltam, azt lám hazai pályán 30-17-re meg lettek ütve. Sok pontos meccset várok, de szerintem egyik csapat sem fog tarolni nagy különbséggel, 3-6 pont különbséget mondanék. De én is inkább a Patriotst mondanám.


A Carolina egy érdekes eset. A védelmük jó, de a támadófal néha nemigen van képben. Meglepetés persze minden meccsen lehet, de szerintem a Seahawks védelme bikább mint a Carolina offense. És gyakran áll a mondás, hogy bár a támadó szerzi a pontot, de a védő nyeri a meccset. :) Sima Seattle győzelemre tippelnék.


Nekem a Colts múltkori meccse a Bengals ellen nem volt annyira meggyőző, hogy azt mondjam valami nagy rohammal lenyomják a denvert, de jó csapat az attól még, de szerintem egy nagyobb kaliberű támadófal, mint amilyen a denvernek van meg tudja keseríteni az életüket. Én egy 6-12 pontos Denver győzelmet mondanék.


Persze nem vagyok jó, lehet mindennek az ellenkezője történik, láttunk már nagy csodákat és utolsó pillanatos fordításokat az NFL-ben :)

2015. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jós, az "s" lemaradt :)
2015. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Köszönöm köszönöm köszönöm

Sajnos bejött a tippem .

2015. jan. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Colts a Bengals ellen nem volt meggyőző? Pedig; ugyanazt a receptet nyomták le a Broncos torkán is... ráadásul hazai pályán! Payton Manninget még nem láttam ennyire bizonytalannak (még a visszatérése utáni első meccseken sem), mint a H2-ben.


Ez a Colts defense hol volt az alapszakaszban? :) Döbbenet.


Nagyon jó kis taktikai háborút várok az AFC döntőtől! Mivel a Colts tuti nem adhatja rá egymás után háromszor ugyanazt a használt pelust az ellenfelére... és "szabálykönyv BB - mindenidők TB páros" is telis-tele lesz meglepetésekkel! Alig várom!


A forduló legélvezetesebb mérkőzése mindenképpen a Patriots-Ravens volt.

2015. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!