Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Barcának ezzel befellegzett?

A Barcának ezzel befellegzett?

Figyelt kérdés
A CAS döntése értelmében 2016 januárjáig nem igazolhatnak és nem akarok vészjósló lenni, de szerintem úgy fognak járni mint anno a Juventus, hogy a jobb játékosok (Messi, Neymar és Alba de akár Suarez is) lelépnek egy másik csapatba, mert tisztában vannak vele, hogy erősítés nélkül sokkal rosszabb lesz a helyzet és semmit nem nyerhetnek.

2014. dec. 30. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem igazolhatnak? erről még nem is hallottam:D
2014. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2014. dec. 30. 17:47
 3/8 lio77 ***** válasza:
Nem fog lelépni egy világsztár sem,maximum Xavi és Alves,de ők sem a tilalom miatt.Majd hoznak fel fiatalokat,aztán majd lesz valami..kiesni nem fognak a bajnokságból,ahoz elég nagy csodának kellene történnie.
2014. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barca-drukker vagyok, és nem értem, hogy egy ilyen gazdag klubnak miért kell ilyenek vizsgálatokra és döntésekre okot adni. Egyébként nem hiszem, hogy nagyon nagy probléma lenne, nyilván nem jön jól, és az elkövetkezendő két év nem a nagy BL-menetelésről lesz híres, de a Barca elsősorban az utánpótlás-nevelésre épít, a saját játékosaira. (Piqué, Fabregas, Messi, Iniesta, Xavi, Valdés mind Barca-akadémiások voltak, mondjuk az első kettő elment más klubba, mielőtt a nagycsapatban szerepelt volna, de visszajöttek)
2014. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem túl valószínű, hogy elmennének. Messit nem tudják kifizetni sehol máshol, Nemar most fogja aláírni a szerződéshosszabbítást 2020-ig, Suarez meg csak most jött.
2014. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én ugy tudom hogy a klub tovább folytatja és minden még lehetséges jogi lépést megprobál
2014. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Na tessék mindig a barcát szívatják... És Alves aüúgy asszem februártól másik csapatban lesz

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__labdajatekok__64..

2015. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

7-es vagyok

Az nem Alves, hanem David Villa hihi ^^

2015. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!