Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért ilyen magas az odds a...

Miért ilyen magas az odds a PSG csoportelsőségére?

Figyelt kérdés
A bet365 2,5-szörös pénzt fizet ha továbbjutnak a párizsiak, pedig elég nekik egy x is idegenben a Barca ellen, akiknek a szorzója ugyanerre 1,53. Szerintem ennyivel nem jobb csapat a Barca.

2014. nov. 26. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Más fogadóirodánál is ez van. Egyszerűen ennyire többre tartják a Barcát a fogadóirodák.
2014. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Nou Campban azért nem egyszerű elérni egy döntetlent sem, főleg hogy már Suárez is játszhat, Messi és Neymar meg bombaformában van. A PSG védelme pedig nem az igazi, az ő erejük is inkább a támadásokban van.


Nagy meccs lesz, kíváncsi leszek rá.

2014. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig hinni a bukiknak.Néha etetnek bennünket. Olyan ez is ,mint a tözsde. 2000 USD volt az arany ára. Etettek bennünket ,hogy vegyünk,mert 3000 USD lesz . Most kb. 1999 USD volt.
2014. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
volt már olyan hogy a 14,00 szorzó volt a jó tipp
2014. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is etetik a fogadókat, hiába a nagyszerű támadósor, a védelem miatt sajnos nem lesz meg a győzelem. Mindenesetre megraktam a PSG továbbjutását, aztán remélem el is bukom. :D
2014. nov. 27. 23:05
 6/6 anonim válasza:
hat el is buktad, de csunyan :D
2015. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!