Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek annak érdekében,...

Mit tegyek annak érdekében, hogy olyan kitartóan tudjak futni mint a futballisták? Segít az, ha sokat futok, hosszú ideig?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Ja.

javítanod kell az erőnléteden. Rendszeres futás, előbb-utóbb érezni fogod a változást.

2010. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokat kell futni. Ha szúr az oldalad, nem baj, nagyon le kell lassítani a tempót, és elmúlik. Én is így kezdtem.
2010. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok igy kezdtem 3 hónapja miota 19 évesekhez járok edzésre birom az ö tempojukat is szal.. fus,fus,fus, ja és fus xD
2010. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
azért a profi focisták akik tényleg nagyon sokat futnak meccsenként 8+ km azok nem tiszták, tehát nyomatnak cuccot is...
2010. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A netről is tudsz letölteni edzéstervet futáshoz. Szerintem a legkeményebb a váltott iramú futás.
2010. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha választani kell inkább 5 kilométert fussál nagyobb sebességgel mint 10-et lassabban, de amikor 1 percig futsz lassabban utána 1 percig gyorsabban és ezt váltogatott, még jobb.
2010. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
csak fokozatosan nem szabad egybol sokat nyomnod
2010. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nagyon rossz voltam suliba..de mivel manapság mindenhova későn indulok el folyton futok..ez tart pár éve..és már nagyon gyors lettem és bírom a hosszú távot is:)
2010. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, én egy profi mentalitású félprofi clubban játszok, 17 éves vagyok u19-ben. Most a felkészülési időszak kellős közepén járunk, aminek az első 2 hete úgy nézett ki, hogy egy 20 perces igen intenzív bemelegítés után időre lekellett futni 4 kört. 1 kör max 1.25 mp-ig tarthatott. És ezt 3x4x5-ször megismételtük úgy, h ha vége volt 1 "etapnak", akkor 1-2 perces szünet volt. A szünetben volt, hogy pulzust mértünk, volt hogy fekvő-felülés-hát ment. Szóval ennyi, remélem segítettem valamit, Üdv:)
2010. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aha, segít bizony!

A barátnőmmel elhatároztuk tavaly nyáron hogy mindennap járunk futni. 1000m-en kezdtük, és naponta 200m-rel többet futottunk. Kb. egy hónap alatt totál megedződtünk. Az utolsó alkalommal már 8000m-t futottunk.

Sokkal könnyebb úgy bele jönni a futásba, ha kisebb távon kezde és naponta növeled egy kicsikével:)

2010. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!