Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi lett ezzel, Manchester...

Mi lett ezzel, Manchester United (lent)?

Figyelt kérdés

Üdv.

Én élek-halok a Internazionale-ért 21 éve.

Viszont a kedvenc mai játékosom Wayne Rooney,ezért szoktam követni játékát, és a Manchester United-ot.

Nyáron : 7-0-t vágtak a Galaxynak,könnyedén elverték a Bale,Pepe,Ronaldo,Casillas,Carjaval,Varane,Coentrao,Modric-csal kiálló Real Madrid-ot 3-1 re úgy hogy 11 játékosból 6db u21-es ManUtd játékos volt,majd szintén ez lett a Pool-lal,a Roma-val ...

Nem is csak az eredmények voltak elképesztők,hanem egyszerűen a játékuk,én egyszerűen féltem ,hogy nekünk is gurítanak egy 7-8-ast.

Mert gyors kényszerítős,gyorspasszos, gyors zárós,gyors kontrás játékot játszottak.

Kb.Bayern,Barca,Real keverék volt.

Gyors kényszerítők Bayern módra,gyors pontos rövid,hosszú passzok Barca módra és elképesztően hatékony játék Real módra...

Aztán Premier League,Egy Swansea elverte és semmi sem látszódott abból akik 24x lőttek kapura a Real ellen és 37x a Galaxy ellen ,sőt még a játékból se semmi.


2014. nov. 8. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátságos meccsekből nem lehet következtetni semmire.
2014. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amilyen játékot mutattak..

És ez kupa meccs volt,mind.

Na meg a Real sem fogta nagyon vissza magát...

2014. nov. 8. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fradi az első és a United a második kedvenc csapatom én nem tudom mi baj van velük a keret jó talán fejben van valami vagy rossz lenne a taktika vagy egyszerűen nem tudom.
2014. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor lattam hogy az United milyen jo jatekosokat igazolt, milyen jatekosai vannak, MILYEN JO EDZOT VETTEK megremultem. azt hittem ebbe az evbe mindent visznek. aztan levertek a realt meg sok masik csapatot.es most meg olyanok, mint akik nem tudnak jatszani es senki nem tudja miert... talan a sok edzo valtas vagy nem tudom

15/L

2014. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hozzá kell szokni amig a régi edzo volt, Ferguson, addig jól ment nézzetek meg bajnokok voltak a premier leagueben 2013-ban. Utána ő lemondott és 2014-ben 8.ok lettek! Nem a jatekosok miatt van a hiba, hanem az az edzo volt a tökéletes! Mit tud van gaal? Kikapni 3-1-es vezetesbol 3-4-re?
2014. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
igen
2014. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ferguson 25 évig vagy meddig sokáig volt edző. Jól ismerte a csapatát mindenkit ő igazolt. Most jött Van Gaal sokan csak most ismerték meg. Kell adni neki időt. Általában kell idő míg egy csapat és egy edző összeszoknak. Ha ez hülyeség amit írtam akkor elnézést kérek.
2014. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!