Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért gyűlölik ennyire még...

Miért gyűlölik ennyire még mindig a Barcát?

Figyelt kérdés
A facebook-on a nagyobb sportoldalak (FourFourTwo, nso stb.) cikkeinek kommentjeit olvasva azt vettem észre, hogy még a "semleges" szurkolók is utálják a Barcát, ami azért is furcsa, mert már pár éve nincsenek a toppon és ezért sem hiszem, hogy nagyon divatcsapatként lehetne őket jellemezni hasonlóan pl. az Arsenalhoz. Ami a legfurcsább, hogy mostanában mennyire istenítik CR-t, tudom óriási játékos, de semleges szurkolóként sztem legalább annyira ellenszenves (főleg a gólörömei miatt), mint a Barcás Pique vagy Alves. Na a kérdésre visszatérve, néhány éve a katalánoknak is ennyire nyalták a s***ét, vagy tényleg ilyen közutálatnak örvend a Barca Mo-on?

2014. okt. 26. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aki nem Barca drukker az mind ki nem állhatja. Én Villarreal-szimpatizáns vagyok, a Barcelona-t kifejezetten utálom,több tényező miatt is.
2014. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
39%

Most éppen ők a hangosak. Amúgy a Real-t meg CR-t is sokan utálják, akkor is utálták őket, mikor rosszabbak voltak. Rengeteg zrikát kapnak, ezért meg azért

Amúgy nem egy nagy szám Cr, csak egy futóbolond, az átlagosnál kicsit ügyesebb. De látszik a gólörömén is, hogy buta, kb egy 10-15 éves gyerek szintjén mozog. Meg úgy egyébként az egész real, meg amit képviselnek, ellenszenves a jobb érzésűek számára. A madridi média is hányszor meghamisított felvételeket, hogy a Barcát rossz fényben tüntessék fel...

Sok ember még mindig nem tudta kiheverni, amit a Barca csinált pár évvel ezelőtt, nagyon fájt nekik :)

2014. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
75%
Meg ugye a Barcára mondják, hogy színészkednek, közben Cr többször dobta már fel magát, mint az egész Barca. Meg ha nem passzolnak neki, vagy nem ő rúghatja a gólt, akkor mérges. Csak a saját dicsősége érdekli, a saját dicsfénye... aztán jön a fintorgós, mutogatós, izmozós, önfényezős gólöröm :)
2014. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első kommentelőnek: Kifejtenéd bővebben mik azok a tényezők, amelyek miatt utálod őket? Én mindkét csapat meccsét meg szoktam nézni, de a Barcára csak a néha qrva unalmas tiki-takát tudom felróni. A Real esetében, pedig az előttem kommentelőhöz hasonló a véleményem. De csapat szinten egyiket sem gyűlölöm.
2014. okt. 26. 15:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem szokták utálni, max akik a Realnak vagy más csapatnak szurkolnak, vagy pedig szimplán a Barca kiütötte a csapatukat, ennyire egyszerű. Valószínű nekem is ellenszenves lenne ha például a kedvenc csapatomat az elődöntőben vagy a döntőben többször is elverte volna a Barca.

Amúgy igen vicces hogy a Barcelonát hívják színészcsapatnak, miközen a Realban szinte minden meccsre jut legalább egy 11-es színészkedésből, vagy csak simán színészkednek úgy hogy nem fújja be a bíró.

2014. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szeretnétek ti olyan „buták” lenni, mint Cristiano Ronaldo, aki nem mellesleg rendszeresen adakozik, segíti a rászorulókat és több nyelven beszél folyékonyan! Ha csípi a szemeteket a speciális gólöröme és a „gyerekes” mozgása, akkor nézzetek NB II-es felnőttmeccseket, azok biztosan jobban megfelelnek annak a magas szellemi színvonalnak, amit ti ketten (kérdező és 2-es válaszoló) képviseltek!
2014. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Amúgy a kérdésre a válaszom: Azért, mert lelkileg nem elég érettek.
2014. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Persze, adakozik, mert van mögötte egy egész marketing-gépezet, akik megmondják, mit kellene csinálnia, hogy még csodálatosabbnak tűnjön az emberek előtt. Ezek a dolgok amúgy mindig az aranylabda, meg a különféle díjátadók előtt kerülnek napvilágra :)
2014. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jézusom, a kettes válaszoló barca meccsen kívül sztem az életbe más meccset nem láthatott,kicsit jobb CR mint az átlag :DDDDDDDDD


mit csinált a barca pár évE? ja, el lett nézve minden, csak nézz meg egy bizonyos chelsea-barcát övrebo vezetésével, az el classicok, ezért utálják. most meg hápognak az ilyenek mint a 2es válaszoló

2014. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

@8


Cristiano Ronaldonál a jótékonykodás nem csupán PR-fogás, hidd el! A nagyvonalúság nála teljesen természetes, spontán dolog.

Te nagyon elfogult vagy negatív irányban vele szemben, mert van tartása és még mindig buzog benne a bizonyítási vágy – ami kívülről talán úgy látszik, mintha túlzottan arrogáns lenne.


http://www.youtube.com/watch?v=RvZJLfTTb2E


http://www.youtube.com/watch?v=-2S1Ca9G_GU

2014. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!