Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik a kedvenc NFL csapatod?

Melyik a kedvenc NFL csapatod?

Figyelt kérdés
És miért éppen ők? Hogyan alakult ki, hogy akkor mostantól nekik drukkolsz? :)

2014. okt. 25. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dallas Cowboys. Azért mert az első NFL meccs, mit láttam még 2008-ban, ott ők játszottak, arra már nem emlékszem kikkel és úgy gondoltam, ha már így őket látom elsőre, és szebb volt a mezük mint a másikoknak és szimpibbnek is tűnt a brigád, mint a másikok ezért őket választottam. Aztán így megszerettem a csapatot, aztán így maradtam, van ilyen Cowboysos felsőm is, abban szoktam szurkolni, ha tudom nézni a meccseket. A pasim, aki meg valahogy nincs kibékülve ezzel a sporttal mert hát itt a labdarúgás meg a Real Madrid a menő, de hát ilyen van :)
2014. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Green Bay Packers

Még kisebb koromban néztem a Louie élete című rajzfilmet, amiben a srác apja nagy Packers szurkoló volt. Akkor még azt se tudtam, hogy mi az az amerikai foci. Aztán egyszer láttam, hogy lesz NFL a tv-ben, és pont Packers meccs volt, hát gondoltam megnézem magamnak. Aaron Rodgers dobálgatása meg elég volt, hogy beleszeressek ebbe a sportba, meg a csapatba is :D

2014. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Philadelphia Eagles. A Napos oldal című filmet néztem, és ott mindenki kedvenc csapata az Eagles, mivel ez a sztori Philadelphiában játszódik. Tetszik a mezük, a játékosok egész jók, csak sajnos most elment Desean Jackson, és azóta egy kicsit haragszok Chip Kellyre, mert nem kellett volna kitenni a csapatból csak azért, mert az övé lett volna a legnagyobb fizetés.
2014. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

New York Giants.

Mert imádom New York-ot de szvsz a New York Jets sz*r.

2014. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Redskins
2014. okt. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!