Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy "sörmeccsen" a térfelemről...

Egy "sörmeccsen" a térfelemről indulva kaptam egy indítást-egyébként les lett volna-kicseleztem 30-nál a kapust és az üres kapura törtem, de a bíró nem adta meg a gólt, mert?

Figyelt kérdés
Megaláztam szerinte az ellenfelet. Egyedül voltam a 16-oson belül, hátat fordítottam a kapunak, dekáztam 5öt, feltettem a fejemre, belefejeltem és a leeső labdát beollóztam. Jogosan, hogy nem adta meg a gólt? Tét nélküli, haveri meccs volt.
2014. okt. 14. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

"Tét nélküli, haveri meccs volt."


Biroval?

2014. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Visszavonult idős spori volt. De a választ várnám, ezt BL-ben megadnák?
2014. okt. 14. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy megadnak, nincs olyan hogy megalaztam az ellenfelet. Illetve van sportolohoz meltatlan magatartas, de golt nem vesznek el miatta. De mondjuk BL-rol ne beszeljunk szerintem, nem tudom hogy cselezted le a kapust de lehet hogy az eszmeletet is elvesztette vagy nagyon elszedult ha volt meg idod forgolodni, dekazgatni, fejelgetni meg ollozni.
2014. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megállt, mert volt 10 méter előnyöm. Úgy gondolta, hogy bepasszolom.
2014. okt. 14. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, mert kummantasz, kis barátom.
2014. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Haveri meccsen jogos hogy befújta. Ezért a grundon minimum orrtörés jár.
2014. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyépként jogos. Van ilyen szabály.

"Érvénytelen a gól, ha a gólszerzést a támadó csapat részéről szabálytalanság – például lökés, les, a kapus akadályozása – előzi meg, illetve a gól megszerzésének módja az ellenfelet megszégyeníti – ilyen, például a gyerekkorok "nagy" gólja, amikor a labdát a kapuvonalon megállítva, majd hason fekve fejjel begurítva szereztünk gólt."

2014. okt. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!