Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti elvállalnátok a magyar...

Ti elvállalnátok a magyar labdarúgó válogatott irányítását?

Figyelt kérdés
És miért nem? :D

2014. szept. 27. 05:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elvállalnám, kikapni én is tudok, és még jól is fizetnek.


Ha esetleg véletlenül a szakértelem hiánya miatt mégis összejönne egy győzelem, akkor meg máris állandó vendégszakértő lehetek valamelyik sportcsatornán, szóval mindenképpen win-win helyzet.

2014. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze,de utána nem nagyon mernék kimenni az utcára,félő,hogy szembeköpnek.De szarrá keresem magam,és semmit se kell csinálni.Mondjuk szarból nem lehet várat építeni.
2014. szept. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kitehetném a játékosok felét, akkor igen, és ha fele annyi pénzért hajlandóak lennének játszani. Mert amit most csinálnak, az 0. És nem kellenek idegenlégiósok. Az már nem magyar válogatott.
2014. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ismét szép hozzáállásokról teszünk tanúbizonyságot... Oké, hülye kérdés, mert nem vagy fociedző, most mit csinálnál ott, de azért rögtön a pénzre, meg a könnyű, lábat lógató munkára gondolni, mint pozitív életkép, háát. Én ha értenék hozzá elvállalnám, így nem, de ha esetleg előbb edzhetnék fiatalabbakat és kiderülne, hogy mondjuk egész jó vagyok, akkor elvállalnám. Szívesen kiraknám a csapat felét, és lenne ott fegyelem :D.
2015. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!