Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik csapat jobb? Lent

Melyik csapat jobb? Lent

Figyelt kérdés

1. Bayern: 4-1-4-1:

Neuer - Lahm,Boateng,Benatia,Alaba - Schweinsteiger - Robben,Müller,Götze,Ribéry - Lewandowski

(Guardiola)


2. Chelsea: 4-2-3-1

Courtois - Ivanovic,Terry,Cahill,Filipe Luis - Matic,Fabregas - Shürrle,Oscar,Hazard - Diego Costa

(Murinho)


3. Barcelona 4-3-3

Bravo - Dani Alves,Piqué,Mathieu,Jordi Alba - Rakitic,Busquets,Iniesta - Pedro,Messi,Neymar

(J. Enriqué)

4. Real Madrid 4-2-3-1

Casillas - Carvajal,Pepe,Sergio Ramos,Marcelo - Kroos,Modric - Bale,James,Ronaldo - Benzema

(Aneclotti)


Van rá esély,hogy ők lesznek a top4-ben.

Kik a legesélyesebbek? Sorrendbe lehetőleg:)


2014. szept. 4. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt most így nem lehet megmondani.

Real, Chelsea, Bayern elég gyengén kezdett, még nincs egybe a csapat. Barcának jól indult, kérdés hogy erősebb csapatok ellen mit mutat majd.

Én azon is csodálkoznék ha ebből csak 2 is bent lenne a top4-ben, Atletico, ManCity, PSG, Juve simán beleszólhat.

2014. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

4. Bayern szerintem ebben az évben nem lesz olyan erős nemzetközi szinten, a csoportból sem biztos, hogy továbbjut. Nem való oda Guardiola és a stílusa, hiába van bombaerős keretük.


3. A Real Madrid szerintem nem igazolt jól, Kroos jó játékos, de Alonso eladásával nincsen védekező középpályásuk, Di Maria pedig szerintem jobb mint James. Szerintem most sem lesz címvédés a BL-ben, tehát nem a Real nyer.


2. A Chelsea-t nem kedvelem, de eléggé erősnek tűnnek, Mourinho-t sem kedvelem, de nagy edző. Könnyű a csoportjuk a BL-ben, ha meg kapnak egy nagyobb csapatot később, akkor beparkolják majd a buszt. Több esélyt adnék nekik mint a Realnak vagy a Bayernnek a BL-győzelemre.


1. Lehet hogy kissé elfogult vagyok Barca-drukkerként, de úgy gondolom, hogy a katalán csapat sikeres év elé néz. Bár csak most kezdődött a szezon, a jelek biztatóak: Messi aktívabb, mint tavaly, a fiatalok nagyon jók, a védelem is erősebb, szervezettebb. Rakitic személyében végre van egy középpályásunk, aki megteremti az egyensúlyt a védelem és a támadás között. És kevesebb mint 2 hónap múlva Suarez is játszhat, aki a világ szerintem legjobb 9-ese.


Tehát én a Barca győzelmét várom a BL-ben.


Akiket nem írtál, de lehet esélyük: Atletico, Dortmund, Liverpool, sőt talán a Roma is okozhat meglepetést.

2014. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Chelsea
2014. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!