Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Karcolás a teremcipőn, lelehet...

Karcolás a teremcipőn, lelehet hozni valahogy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a gondom van, hogy vettem egy-két hete egy új cipőt mercurial vapor fg cipőt és gyönyörű kék világos sárgás színben, és most betonon voltunk focizni, estem egy hatalmasat vele mert megcsúsztam egy kövön, és lett rajta egy 2x2es fekete "horzsolás", de mikor ott nyállal próbáltam akkor jött le belőle, valamennyi és megnyugodtam de itthon már nem sikerült, szerintetek letudom valamivel szedni? van valami olyan takarító szer ami lehoz hasonló sebeket?

#Mercurial #karcolás a cipőn #mercurial vapor IX
2014. aug. 13. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lenyúztad a festéket, azon nem segít semmi.
2014. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha betonon estél el akkor nem foltot hagyott hanem lehúztad a festéket..


A teremcipő nem kinti focizásra való, sokkal hamarabb el fog kopni a talpa és szétjön, mintha rendeltetésszerűen használnád. Másrészt meg a cipő azért van, hogy focizz benne, sz..rd le a foltot..

2014. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi, terembe használom csak most tettem egy kivételt,hát azért nem szarom le mert szegények vagyunk és sokáig kell vigyáznom rá
2014. aug. 14. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sokáig kell vigyáznod rá, akkor ne használd betonon, ez a Te hülyeséged volt, most tanultál belőle.
2014. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oké, de attól hogy lejött a festék a cipőnek nincs semmi baj (gondolom).


Amúgy meg az előző válaszolónak igaza van, ha ennyire "szegény" vagy(bár Nike focicipőre és internetre futja, gondolom mennyire éhezel) akkor ne használd betonon mert úgy sokkal hamarabb tönkremegy.

2014. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!