Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mekkora súlypont emelkedés kéne?

Mekkora súlypont emelkedés kéne?

Figyelt kérdés
Mennyinek kéne lenni a súlypont emelkedésemnek, hogy zsákolni tudjak a 3.05 méteres palánkra labdával együtt, ha 184 centiméter vagyok plusz még hozzájön a cipő, ami kb 3 cm magas?

2014. aug. 9. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ekkora magassággal kb. 240-50 magasra fel kell tudnod érni kézzel. Ehhez kb. 80 cm-s emelkedés elég egy egykezes húzáshoz. :)
2014. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Egy kiváncsi válasza:
Pápán játszom az u18as és az u23as csapatban én cipővel olyan 190 magas vagyok . . . hát ha csak épphogy zsákolni akarsz egykézzel akkor ahogyan az előző válaszoló írta kb 80cm súlypont elég ha kicsit formásabbakat akkor nagyobb pl én nekem ha minden igaz 90 centi körül mozog a súlypontemelkedésem és igy tudok húzni 2kézzel . . . 1 éve zsákoltam először . . azóta sokkal szebben megy ha már tudsz de rondán akkor csak csináld és ha ráérzel a mozdulatra rohadt szép lesz :)
2014. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!