Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Pest megyeiek Valakinek kell...

Pest megyeiek Valakinek kell egy jó szélső játékos? Most jelenleg szabad úszó vagyok?

Figyelt kérdés

Pár szó rólam, a pályán nagyon gyors vagyok, technikai dolgokba ott vagyok a szeren, lönni nagyon profin tudok, egy szóval egy komplett jó klasszis vagyok..

Ha kellek valahova (pest megye) foci csapat várom a vissza jelzéseket.



#Ajsjs
2014. júl. 27. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Válogatottba tuti mehetsz. Nincsenek nagy elvárások, csak ismerd fel a labdát.
2014. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Xd

De én simán játszhatnák a Barcelona utánpótlás csapatába, sokan mondják hogy jó játszok

2014. júl. 27. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszintén, akkor mi tart vissza? Olyan helyen játsszál, ahol legtöbb pénzt kapod.
2014. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen csak kint egyedul szar lenne, meg megye 2-be játszottam, meg kéne szokni ott mindent, fű, csapat társak stb



.

2014. júl. 27. 22:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Való színű hogy fel vinenek engem kinn a felnotbe, ahoz képest hogy 18 éves vagyok, csak tv-be lámpa lazam lenne
2014. júl. 27. 22:43
 6/7 anonim válasza:
nem tudsz írni... így nem!!!!!
2014. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jajjj hagyjuk már ezt az egészet, szerinted ki vesz komolyan?


ha az érdekel, szerintem én is nagy tehetség vagyok, csak nem bontakoztattam (még) ki... de komolyan! amúgy meg saját maga szerint mindenki az...

2015. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!