Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Németország a VB nyertese, ez...

Németország a VB nyertese, ez már nem kérdés, és szerintetek a 2016-os EB-t is megnyerheti? Szerintem igen!

Figyelt kérdés
DEUTSCHLAND IST ÜBER ALLES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. júl. 14. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nézd meg eddig senki nem nyert egymás után VB-t.
2014. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%
Bizony meg, szerintem ők a következő vb t is behúzzák és nem fognak kiégni mint a spanyolok. :) Deutschland Über Alles in der welt.
2014. júl. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78%

1958 Brazília

1962 Brazília


-tehát volt két egymás utáni ugyanaz győztes

2014. júl. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
EB-t írtam :D ám szerintem a 2018-as VB-t is megnyerheti!!!
2014. júl. 14. 01:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ki tudna azt most megmondani? A spanyolok behuztak anno. De ket ev hosszu ido, addig barmi tortenhet. En mindenesetre szurkolok nekik :)
2014. júl. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem ilyen egyszerű. Rengeteg tehetséges válogatott van a németek mellett. Két év múlva a franciák a rendezők. Ők is beérhetnek, és a hazai pálya előnyét is élvezhetik. Nekik is lesz sanszuk. Egy jó Hollandia... Ami viszont tény, hogy ez a Német válogatott megérdemelten nyert most, és ami ijesztő, hogy még mindig sok olyan játékos van, pl. Kroos, Özil, Müller, Götze, Schürrle, stb, akik a húszas éveik elején járnak. Nekik még mindig van 10 évük, de ha csak 8, akkor is a 2022-es vb-n ők még mindig játszani fognak. Ez elképesztő, és azért ijesztő, mert most látván ezt a csapatot, nem akármilyen játékkal, és ami még fontosabb, gólokat lőve nyert vb-t. 18 gólt szereztek ezen a 7 meccsen. Tehát nem védekező, hanem abszolút támadó futballal nyertek. Szóval igen, megnyerhetik a 2016-os EB-t, a 2018-as VB-t, a 2020-as EB-t, és a 2022-es VB-t is, de abban biztosan lehetünk, hogy mindet egymás után nem fogják megnyerni, és abban is, hogy ehhez más nagyszerű csapatoknak is lesz 1-2 szavuk.
2014. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
1. válaszadónak mondom, hogy EB-ről volt szó, 2.-szor pedig 2008 Spanyolország illetve 2012 Spanyolország!!
2014. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Remélem megnyerik az EB-t, nekik szurkolok. Ők a legjobbak <3 :D
2015. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!