Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Írnátok nekem kosárlabdában...

Írnátok nekem kosárlabdában használt támadási taktikákat? Kérlek magyarázzátok is meg, hogy kell játszani! Mit jelent például az 5-ös, a 8-as?

Figyelt kérdés

#kosárlabda #támadás #Jordan #támadási taktika
2014. jún. 20. 15:21
 1/2 anonim válasza:

Mit értesz támadási technika alatt? Amerikában nem tudom, hogy van. Nálunk az irányító bemond egy figurát, ami egy meghatározott mozgássor, azaz megvan, hogy ki hova megy, mit csinál. Ezt az edző találja ki és nyilván az edzésen begyakorolják, megnézik, hogy ebben hol vannak a legjobb lehetőségek. Persze ez csak egy alap, ettől el lehet térni, ha jobb helyzet van. Tehát általában azért van, hogy valamilyen mozgással elindítsák a támadást, de teljesen más dolgot is ki lehet hozni belőle helyzettől függően.

Az 5-ös és 8-as nem tudom mi, nem tudom, mire gondolsz. Nálunk a figuráknak olyan neveik voltak, amit éppen kitaláltunk, de a szám azért jobb, mert mutatni is lehet, és akkor nincs gond belőle, hogy valaki nem hallja.

2014. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jún. 29. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!