Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ilyet lehet csinálni tippmixen?

Lipton. kérdése:

Ilyet lehet csinálni tippmixen?

Figyelt kérdés

Ugye hétfőtől szerdáig van az első része a meccseknek, és csütörtöktől vasárnapig a második.

Úgy szeretném csinálni, hogy megrakok 2 meccset amit szerdán játszanak és 1 meccset amit csütörtökön játszanak, na én úgy akarok hogy egy szelvényre ezt a 3 meccset, de ugye csütörtökön adják meg az új meccseket és addigra a csütörtöki meccsnek változik a sorszáma.

Lehet így? :D



2014. jún. 17. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne csinálni egy Tippmixpro felhasználót, és online fogadni.
2014. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is ajánlom a tippmixprot, sokkal jobb, mint a sima tippmix, közvetlenebb, bár több pénzt is tudsz eljátszani az biztos :D Itt még a 2015-ös darts világbajnokság végkimenetelét is meg lehet tippelni :D
2014. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen Igen, online :D

Betclicen nyomultam sajnos, és rengeteget buktam, többet mint az előtt tippmikszen. :D

Egy részét sikerül visszanyernem tippmikszen, de sajnos nem sokáig tartott.

Tervezem, hogy feltöltöm a számlámat, de majd csak később. :)

2014. jún. 17. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ugye a hét első felén a Tippmix-kínálat. Mondjuk most a 252-es USA-Portugália meccs, ami ráadásul naptárilag már jövő hétfőre esik. Megteszed Tippmixen. Holnap megjelenik az új műsor, ahol a 252-es esemény már valami teljesen más lesz. De a Te mixed hivatalosan még a heti első fordulóra érvényes. Az nem fog bezavarni, hogy a második fordulóban már másak a sorszámok, mert Te az első fordulóban vettél részt, akkor is, ha időben a meccs, amit megtettél, átnyúlik a hét mádosik felére.
2014. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, most már értem, köszönöm a válaszodat. :D
2014. jún. 18. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!