Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehetne megtanulni pár...

Hogy lehetne megtanulni pár hét alatt úgy focizni, hogy ne nézzenek le? én most is tudok, csak nem a legjobban. Vannak pl kezdőknek cselezős vidik, vagy valamik. hely, ahol gyakorolhatok, van

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan videók, amik cseleket, trükköket mutatnak be elég részletesen. Keress rá Google-n, ha beírod, hogy foci cselek, vagy foci trükkök, vagy valami hasonlót, akkor elég sokat fog találni. Néhány hete én is ilyen videókból tanulgattam pár új cselt. Laptop az asztalon volt, ment rajta a videó, én meg az asztal előtt labdával gyakorolgattam lépésről-lépésre az adott cseleket. :)
2014. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Találtam a YouTube-on egy videót, ez is sokat segített nekem. Magyar szinkronos videó. Ebben bemutatnak egy csomó cselt, dekázásokat, a vége felé még jó rúgótechnikákat is. Szerintem nagyon hasznos film! http://www.youtube.com/watch?v=6slPQ2FaSCY
2014. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! ezt a vidit már láttam, de köszi a válaszodat
2014. jún. 8. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!