Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik tescos focilabdát...

Melyik tescos focilabdát vegyem meg?

Figyelt kérdés
Szerintetek ezek közül a Pelés focilabdák közül melyik éri meg jobban? A Pvc focilabda vagy az a fekete-fehér "meccslabda"? Melyiket hol lehet jobban használni (mármint beltér kültér)?

2014. máj. 24. 17:49
 1/3 anonim válasza:
A Pvc a kék amin középen egy csíkba felirat van? Én nagyon sokáig tétováztam, hogy melyik legyen a fekete-fehér vagy a pvc.Végül mindkettő meglett, de szerintem a Pvc-vel jobb játszani
2014. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a pvc a kék, én főleg beton pályán használnám. Te milyen pályán szoktál játszani? és köszi a választ!
2014. máj. 24. 20:11
 3/3 anonim válasza:
A pvc nekem csúszik szét.Úgy értem a darabjai. A meccslabda jobb de ha igazából focizol pvc anyagú labdákkal fogsz. a nagymeccseken ezek keverékét, a vászon és bőr alapra pvc borítást.
2014. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!