Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikor jönnek már végre rá az...

Mikor jönnek már végre rá az emberek, hogy a sportfogadás egy pénzkidobás, mert hiába nyernek néha, nincs olyan, hogy pluszban legyenek?

Figyelt kérdés
Többet játszanak el, mint amennyit nyernek. Az egésznek semmi értelme szerintem, csupán a szerencsejáték-függőség az oka.
2014. máj. 23. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokan vannak akik hosszú távon nyereségesek, nem az átlag fogadóból kell kiindulni.Mellesleg téged az miért zavar hogy más mire költi a pénzét?
2014. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár haverom eléggé függő a sportfogadástól és az egyik bevallotta, hogy igazából élvezi. Elég sok ideig leköti, jó érzés neki átnézi a meccseket meg a lehetőségeket összeállítani az egészet. A meccset magát is élvezetesebb nézni ha fogadtál az egyik csapatra, kisebb pénzeket rak meg, neki tulajdonképpen megéri...
2014. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

pontosan. pl jön a fociVB. Magyaroknak nem lehet drukkolni.


Én ilyenkor kipécézek egy csapatot, akinek drukkolok,és mindig megteszem a meccseiket 1-2 lepedővel. Így sokkal élvezetesebb nézni, ver van tét számodra is. 2012ben az eb-n pl a németeket tettem kezdettől fogva. Tök jó volt, mert 2 rugót tettem rájuk, és hozták is az első meccseket . a haszonból meg volt sör a meccsekre :D


Amúgy nem szoktam sportfogadni, és fociból is csak az eb-t, meg VB-t nézek. De így sokkal élvezetesebb a cucc, mintha csak meccseket néznél.

2014. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!