Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Néhány napja fallabdázni...

Néhány napja fallabdázni voltam, de nagyon fáj a jobb kezem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A jobb kezemet használtam végig és most alig tudok megtartani vele egy üveg vizet. Valamit rosszul csinálhattam? (Voltam régebben is, akkor nem volt ilyen probléma)

Plusz ha most elmegyek a héten megint, fájó kézzel lehet valami gond? Esetleg szerezzek valamit ami megtartja a csuklómat? Köszi előre is!



2014. máj. 6. 09:55
 1/1 anonim válasza:
Valószínüleg sikerült eléggé megerőltetned a kezed. Pár napig kenegesd lóbalzsammal vagy valami hűsítő krémmel és fáslizd be, így nyugalomban lesz és gyorsabban helyrejön. Amikor legközelebb mész akkor pedig csuklószorító. Bár azt javaslom addig ne menj, amíg fáj, mert elhúzódik és nem jön helyre egyhamar. Gyógyulást!
2014. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!