Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosárlabda vagy tenisz?

Kosárlabda vagy tenisz?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Szerintetek melyiket lenne hasznosabb elkezdenem? Irhattok pro-kontra elveket is, ill. miért lenne jobb ha az x sportot kezdem el. Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat. :)

2014. máj. 1. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Kosár:

+

csapatsport, lehet ismerkedni, barátkozni, mehetsz mostani barátaiddal, közös siker, lehet egymást segíteni, olcsóbb, egyedül is tudsz bármikor gyakorolni (ha van a közelben egy pálya)


-

elején kicsit nehéz lesz játékperceket szerezni, belerázódni a csapategységbe


tenisz:

+

nem kell másokra hagyatkoznod, csak rajtad múlik, hogy nyersz-e


-

szerintem jóval drágább mint a kosár (ütő, ütő cseréje, labdák, edzések drágábbra jönnek ki, mint a kosárnál a költségek), korán kell kezdeni, vagy nagy tehetségnek kell lenni, hogy igazán jó legyen benn az ember, nincs olyan társaság mint kosárban


Emellett, ha csak random barátaiddal akarsz az edzések mellett játszani, akkor még mindig többen tudnak (valamennyire) kosarazni, mint teniszezni.


Biztos sokan tudnának +/- érveket is mondani mindkettőhöz, én személy szerint a kosárlabdát választanám.

2014. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a választ, még annyit kérdeznék kedves válaszoló, hogy szerinted nem késő el/újrakezdeni a kosarazást? Régen 4évig jártam kosarazni.
2014. máj. 2. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:
4 év az rengeteg tapasztalat. Kosarazni meg elég nehéz elfelejteni. Szerintem max fél év alatt visszaszeded a szükséges kondit, meg előjönnek a dolgok. Vágj bele, nem vagy elkésve :)
2014. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem a kosár jobban tetszik. Csapatépítő.
2014. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Köteles Virág válasza:
kosárlabda mindenképp
2014. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!