Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nyeri a BL-t?...

Szerintetek ki nyeri a BL-t? A Real Madrid, vagy az Atletico Madrid?

Figyelt kérdés
Gyűlölködést nem szretnék látni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#futball #BL #Atltico
2014. máj. 1. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelműen a Real, talán az utóbbi évek legsimább döntője lesz. Ki tudja, milyen formában lesz az AM 1 hónap múlva, de szerintem most sem lenne esélyük. Én egy 2-0-t vagy 3-1-t tippelek. De már az elődöntő sorsolása után is lehetett tudni, hogy a másik ág győztese lesz a BL győztes. Az biztos, hogy a sportfogadók megint jól járnak ezzel a meccsel, akárcsak a tavalyi döntővel. :D Igaz, az szorosabb volt, de ott is egyértelmű volt a Bayern siker.
2014. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viva Atletico :)
2014. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Suvorov ***** válasza:
nyer a Madrid
2014. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyer az Atleti .

XD:-)

2014. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Chelsea szurkoló vagyok, de a döntőben az Atleticonak fogok szurkolni. Nagyon szép focit játszanak, nem mondanám, hogy annyira sima meccs lesz ez a Real számára. A bajnokságban például se a Barca, se a Real nem tudta elverni őket. Mindenesetre az utóbbi évek legjobb BL döntője is lehet, a Real idén nem a bunkerfociról híres, az Atleticonak is jó támadóegysége van, ráadásul rangadó is a meccs, így nehéz is megjósolni, mi fog kisülni belőle.
2014. máj. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!